Ana Sayfa
15 Kasım 2016 ( 7401 görüntülenme )

Bahçeli'den CHP'ye Mesaj!

Son Dakika...

Partisinin grup toplantısında konuşan Devlet Bahçeli, başkanlık sistemi için "Meselemiz kimin hangi makam mevkiye kavuşma talebi değildir" dedi. CHP'ye de seslenen Bahçeli, "Buyursunlar, kafa kafaya verelim, omuz omuza, gönül gönüle fiili açmazı giderelim" ifadelerini kullandı.

İSİM VERMEDEN 'ERDOĞAN' VE 'BAŞKANLIK' AÇIKLAMASI

- Meselemiz kimin hangi makam mevkiye kavuşma talebi değildir.

- Geçen hafta Binali Yıldırım ile yaptığımız görüşme verimli geçmiştir. Anayasa değişikliği konusundaki görüşlerini makul bulduğumuzu açıklamıştık. 15 Temmuz'dan sonra bambaşka bir Türkiye vardır.

"MADDELERİ TEK TEK BELİRLİYORUZ"

- MHP, milleti ve ülkesi için her olumlu teşebbüse vardır, çoktan hazırdır. Her ağacı taşlamıyoruz, "Türkiye huzur bulsun" diyoruz. AKP'nin anayasa hazırlık metni, tarafımıza iletilmiştir. Parti olarak çalışmalarımızı çok dikkatli, detaylı yapıyoruz. Katılmadığımız maddeleri tek tek belirliyoruz. Partiler arası kurulacak bir komisyonda, mutabık kaldığımız önerileri, en kısa sürede TBMM'ye getirmeyi umuyoruz. Sonrası TBMM ve milletimizin iradesine kalmıştır.

CHP'YE 'BAŞKANLIK' MESAJI

- Bu süreçte CHP kapris yapmamalıdır. Buyursunlar, kafa kafaya verelim, omuz omuza, gönül gönüle fiili açmazı giderelim.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ