Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 1683 görüntülenme )

Bahçeli'den AKP'ye İDAM Mesajı!

İmralı'daki vatan haini saray yavrusunda kalıyor sayın Bahçeli, haberiniz var mı!

BAHÇELİ: İDAM MECLİS'E GELSİN

MHP lideri Bahçeli, partisinin TBMM'deki grup toplantısında konuştu. 

"AKP İDAM CEZASIYLA İLGİLİ KANUN TEKLİFİNİ TBMM'YE TAŞIMALIDIR"

AP'nin, Türkiye'nin Avrupa Birliği (AB) müzakerelerini dondurma kararını eleştiren MHP lideri Bahçeli, şu ifadeleri kullandı:

"AP madem idam cezasını istemiyor, bunu ilişkilerin sonlanması için bahane görüyor, o zaman yarından tezi yok AKP idam cezasıyla ilgili kanun teklifini TBMM'ye taşımalıdır. El mi yaman bey mi yaman muhataplarına gösterelim, hepsini birden yıldırım vurmuşa çevirelim. Türkiye'nin kukla devlet olmadığını onun bunu icazet ve iznine tabi bulunmadığını karşımıza sıra sıra dizilmiş yaşlı kıta temsilcilerine ispat edelim.

Avrupa Parlamentosu OHAL'i eleştirirken hiç utanmıyor. Merak ediyoruz aynı dozdaki eleştiriyi Fransa'ya yapmak söz konusu parlamentonun aklından geçmiş midir? Bu ne utanmazlık, ne aymazlık, ne şuursuzluk? AB 53 yıldır bizi oyalıyor. Müslüman Türk olmaktan vazgeçseydik çoktan AB'ye kabülümüz tescillenmişti. AB müzakerelerinin ne tadı ne tuzu kalmıştır"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, anayasa değişikliği müzakereleriyle ilgili "Yakın bir süre içerisinde bir iki pürüz de aşıldıktan sonra TBMM Anayasa Komisyonu'na geleceğini umut ediyorum. Başbakan ile görüşme ihtimali kuvvetlidir" dedi.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sultanahmet’te Patlama da Son Durum Akşener'den GÜZEL HABER! Büyük Operasyon Başlatıldı! ŞOK! Altın Yumurtlayan Tavuk Görücüde! Fener Rum Patrikhanesi'nden İzmir Çıkarması! HDP Panikledi PKK Konuşuyor, HDP yapıyor! Tarihte İlk Kez İsrailoğulları'nın Sürgünü... Nereden Nereye...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bu Doğruysa Eğer, İsrail'den Büyük Savaş Geliyor!