Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2390 görüntülenme )

Azerbaycan Ordusu Ermeni Mevzilerini Vurdu

Azerbaycan Savunma Bakanlığı, Ermenistan'ın gerginliği artıran saldırılarına yanıt olarak Ermeni mevzilerini havan toplarıyla vurdu.
  Azerbaycan Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, "Ermenistan yönetiminin gerginliği artırmak için yaptığı girişimlere, Azeri tarafının cevap vermek zorunda kaldığı" ifade edildi. Önceden koordine edilmiş hedeflere, havan topları ile açılan ateş sonucu Ermenistan tarafı onlarca kayıp verirken, Ermenilere ait birkaç araç kullanılamaz hale geldi. Azerbaycan Savunma Bakanlığı, Ermeni mevzilerinin vurulduğu anların tepeden görüntülerini yayınladı. Savunma Bakanlığının açıklamasında, Ermenistan tarafının, Dağlık Karabağ'daki askerlerinin ağır kayıplar verdiği gerçeğini gizlemeye çalıştığı da belirtildi. Son zamanlarda cephe hattında durumun gerginleşmesinden ve buna verilecek karşılıktan Ermenistan yönetiminin sorumlu olduğuna dikkat çekildi.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Genelkurmay'a Çok Ağır İTHAM! Ankara Üniversitesin'de Olay ; çok Sayıda Yaralı Var RUSYA'DAN TÜRKİYE'YE AKIL ALMAZ UYARI!.. HDP'li VEKİLİN MİLLETVEKİLLİĞİ DÜŞÜRÜLDÜ! 39. Mekanize Piyade Birliği'ne ROKETLİ SALDIRI! Yargı Camiasında ByLock DEPREMİ! Abdullah Gül'den Flaşa Adaylık Açıklaması DİKKAT!..Milli Eğitim Bakanlığı VELİLERİ UYARIYOR!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
BAKAN ÖZHASEKİ'den ÜRKÜTÜCÜ DEPREM UYARISI!..