Yerel seçimlere bir hafta kala AKP ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur İttifakı, CHP ve İYİ Parti’nin kurduğu Millet İttifakı’nın HDP ile işbirliği yaptığını iddia ediyor. Seçim meydanlarında da başka Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli sık sık bu iddiayı dile getiriyor.

MHP: ‘BÜYÜK İHANET PROJESİNİN ORTAKLARI’

CHP Ankara Milletvekili ve Parti Meclisi (PM) üyesi Gamze Taşcıer, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Taşçıer, MHP'nin “Türk Milletine 'Büyük İhanet Projesinin' ortakları hesap verecek... Akpninİhaneti HaburDiyarbakırRezaleti” ifadelerinin yer aldığı paylaşımı hatırlattı.

CHP’li vekil Taşcıer MHP’nin bu ifadelerini alıp “Kadere bak! Kimleeeeer kimlerle beraber...” diyerek yaptığı paylaşıma, MHP’nin resmi sosyal medya hesabından 17 Kasım 2013 yılında atılan mesajı ekledi.

MHP: “Akpninİhaneti HaburDiyarbakırRezaleti”

MHP’nin resmi hesabından atılan tweette, “Türk Milletine 'Büyük İhanet Projesinin' ortakları hesap verecek... Akpninİhaneti HaburDiyarbakırRezaleti” ifadeleri yazıyor. Ayrıca tweette, dönemin Başbakan’ı, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın, Irak bölgesel Kürt yönetimi Başkanı Barzani ile yan yana çektirdikleri fotoğraf yer alıyor. Fotoğrafın üstünde de, “AKP-PKK Ailesi” yazıyor. İşte MHP’nin ve CHP’li Taşçıer’in o paylaşımı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ