Reklamlar
Anasayfa » Haber
21 Mart 2017 ( 621 görüntülenme )

ARINÇ ŞİKAYET ETTİ,YILDIRIM NOT ALDI!

Başbakan Binali Yıldırım dün sabah AKP eski bakanlarla kahvaltıda buluşarak referandum sürecini değerlendirdi.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın parti genel merkezinde düzenlediği kahvaltıya mazeretlerini ileten eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu katılmadı. Eski AB Bakanı Egemen Bağış da yurt dışında olduğu gerekçesiyle mazeret bildirip kahvaltıda yer almadı. 

Kahvaltıda 30’u aşkın eski bakan yer aldı. Yıldırım, referandum sürecine ilişkin bilgi verdiği kısa konuşmasının ardından eski bakanları dinledi. 20’ye yakın bakan görüşlerini aktarırken, Yıldırım da notlar aldı.

PARTİ İÇİ ELEŞTİRİ SİTEMİ
Eski Meclis Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, toplantıda parti içinden ve sosyal medyadan kendisine yönelik suçlamaları gündeme getirdi. Başbakan Yıldırım da, takip ettiklerini belirterek, “Gereken ikazı yapıyoruz, yapacağız da” dedi. 

KAHVALTIDA BULUŞTULAR
AKP'li eski bakanlar dün AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın parti genel merkezinde düzenlediği kahvaltıda buluştu. Kahvaltılı toplantıya AK Parti hükümetlerinde görev alan 30’u aşkın bakan katıldı. Bakanlar toplantıda referandum sürecine ilişkin görüşlerini paylaştı. Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski AB Bakanı Egemen Bağış mazeret bildirerek toplantıya katılmadı.

Kaynak:yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eğitimde Çok Garip Reform! TSK'dan intihar önlemi HDP'li Bakan: O Projeyi Durdurabiliriz! Sinan Oğan'dan Önemli Açıklama ŞOK!.. BAŞSAVCILIK FETÖ'NÜN NE İSTEYİP NE ALDIĞINI AÇIKLADI! Erdoğan'dan Şaşırtıcı Açıklama 104 yıllık dev iflas etti! Bu Emir Putin'den !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Gaziantep'teki Patlamada SON DURUM!