Reklamlar
Anasayfa » Haber
13 Eylül 2017 ( 1023 görüntülenme )

ANTALYA POLİSİNE FLAŞ YASAK!

Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, emniyet personelinin planlı ve rutin uygulamalar dışında bar, pavyon, disko ve benzeri yerler ile oyun ve eğlence mekanlarına gitmesini yasakladı.

Polise, bar, pavyon ve disko yasağı
Talimatta, bu gibi yerler ile oyun ve umuma açık eğlence yerlerinde yapılacak çalışmaların, mutlak suretle sıralı amirlerin bilgisi dahilinde yürütülmesi gerektiği belirtildi.

Talimatta, bu kapsamda hangi rütbe ve görevde olursa olsun hiçbir personelin planlı ve rutin olarak yapılan uygulamalar dışında bar, pavyon, disko ve benzeri yerlerle oyun ve eğlence mekanlarına gitmeyecekleri belirtildi. 

Talimatta, "Görev harici veya görev gereği belirtilen yerlerde bulunan ve görülen personel tespit edildiğinde mutlak suretle rapor tanzim edilerek gerekli işlemin ifası için tarafıma sunulacaktır" denildi.

Kaynak: Cumhuriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP'DEN SON DAKİKADA FLAŞ KARAR!.. TATİLE ÇIKACAKLARIN DİKKATİNE... İŞTE O HARİTA... Diyarbakır'da Bir Soruşturma Daha! Erdoğan'dan ABD'ye İLGİNÇ GÜLEN TALEBİ! ŞOK!.. SURİYE'DE AKIL ALMAZ GELİŞME!.. Özdağ Noktayı SERT KOYDU: MUZ CUMHURİYETİNDE BİLE OLMAZ!.. MHP İlçe Teşkilatına POLİS ARAMASI! ALMAN MEDYASI TURİZMİ AĞIR VURDU!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Tekirdağ'da Lastiği Patlayan Minibüs Yoldan Çıktı!