Politika
10 Mart 2019 ( 1895 görüntülenme )

Ankara uçuyor: 'UÇAK HIZINDA BEŞ BİN PROJE'

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, "Bizim ilçelerimiz ile birlikte 5 bin tane projemiz var. Allah'ın izniyle biz bunları hızlı hızlı yapacağız, uçak hızıyla bunları yapmaya bizim gücümüz yetiyor, aklımız eriyor" dedi.

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, seçim çalışmaları kapsamında, 81 ilin sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldi. Mehmet Özhaseki, burada yaptığı konuşmada AK Parti'nin belediye ve belediyeciliğe bakış açısını değerlendirdi.

Özhaseki buradaki programının ardından, Keçiören'de seçim irtibat bürosunun açılışına katıldı. Özhaseki, burada yaptığı konuşmada ise şöyle konuştu:

‘BEN DE PROJE VAR’


"Üzülerek söylüyorum. Üç dört tane aday daha var. En iddialı olduğunu söyleyen Cumhuriyet Halk Partisi'nin adayı var. Proje yok. Kardeşim üçüncü dönem adaysın. Projeni söylesene. Ankara'ya ne yapacaksın söylesene? Geçenlerde televizyoncu arkadaşlara söyledim, 'şu Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayını bir sıkıştırın, deyin ki; bir projesi var mıymış' bir sorun bakalım. 'Olmaz olur mu, su parası' dedi. Onu da Mustafa Tuna düşürdü ya zaten”.

‘5 BİN PROJE UÇAK HIZIYLA GELİYOR’

“ O zaman projen bitti. Bittiyse o zaman niye adaysın kardeşim. Ne yapacaksın 5 sene boyunca söylesene. Bir de işin garip tarafı su faturası bir tarifedir. Slogan söyle, 'yavaş yavaş' Bizim ilçelerimiz ile birlikte 5 bin tane projemiz var. Allah'ın izniyle biz bunları hızlı hızlı yapacağız, uçak hızıyla bunları yapmaya bizim gücümüz yetiyor, aklımız eriyor." Diye konuştu.

Kaynak: DHA

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ