10288 görüntülenme21 Şubat 2019
İYİ Parti ve CHP iş birliğinin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, Star TV’de gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte dilin sertleştiğini söyleyen Yavaş, geçtiğimiz günlerde duvar yazıları ile yapılan provokasyonun benzeri bir çalışmanın da sosyal medyada yürütüldüğünü söyledi.

YAVAŞ: 'HİÇBİRİNİZ KORKMAYIN KİMSE İŞTEN ÇIKARILMAYACAK'

 'Yavaş gelirse hepinizi işten atacak' diye manipülasyon yapıldığını açıklayan Mansur Yava, Ankara Belediyesinde çalılanlarlara seslendi ve !Hiçbiriniz korkmayın, kimse işten atılmayacak,sizler benim mesai arkadaşımızsınız. Yetim hakkını yiyenleri işten atacağım.” diye konuştu. Anketlerde açık ara önde olduğunu ve Ankaralıların kararını verdiğini söyleyen Mansur Yavaş şöyle konuştu:

‘HAKKIMDA OLUMSUZ PROPAGANDA YAPIYORLAR’

“Konu Mansur Yavaş olunca bir türlü uymuyor. İsmi bildirdiler savcılığa şikâyet ettik. Belediyede bir şahıs yaptı. “HDP Ankara’da yavaşı destekleyecek” diye yanlış propaganda yaptılar. Belediye çalışanlarını aleyhine paylaşımlar yaptırıyorlar. Sayın Özhaseki mesai saatleri içinde çalışanları topladı. Kayseri de bürokrat genel sekreter atadı. Neden Mustafa Tuna ses çıkarmıyor?”

‘90 KİŞİLİK EKİP BENİ SABOTE EDECEKMİŞ’

“ Mustafa Tuna’ya hiçbir şeye karışma denilmiş. ANFA’dan 90 kişilik ekip beni sabote edilecekmiş.Klasik suçlama hepsini işten çıkartacak. 25 bin işten çıkarılma maliyeti bir katrilyon belediyenin kadar bütçesi yok. Rakibim bizim kandiller emir alıp PKK’lıları işe sokacağımızı söylüyorlar. Kendisini muhafazakâr olduğunu söylüyorlar. Mansur Yavaş’ın geçmişine bakarsanız PKK belediyenin çevresinden geçemez. Hiçbiriniz korkmayın sizler benim mesai arkadaşımızsınız. Yetim hakkını yiyenleri işten atacağım.”

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ