7922 görüntülenme21 Mayıs 2020
Prof. Dr. Muttalip Kutluk Özgüven'in Akit TV'deki "12 yaşındaki kız çocuklarının mükemmel vücutları var" şeklindeki skandal ifadelerinin ardından Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan da, 15 yaşındaki kız çocuklarının cinsel olgunluğa eriştiğini ve rızalarının geçerli olduğunu savunmuştu.

SOKAĞA ÇIKMAYA KORKUYORUM
Bu akılalmaz açıklamaların ardından HaberTürk yazarı Fatih Altaylı'dan konuya ilişkin flaş bir çıkış geldi. Peş peşe yaşanan çirkin açıklamalarla ilgili vaziyeti köşesine taşıyan Altaylı, "Bunlar bu kafa ile yakında bana da sulanır, dışarı çıkmaya korkuyorum" ifadelerini kullandı. Altaylı'nın yazısından ilgili kısımlar şöyle:

‘İŞ FANTEZİLERE DÖNÜŞÜYOR’
Türkiye’de garip bir yarış başladı. Bu yarış önce gizliden gizliye yapılıyordu. Sızdırılan bazı videolardan falan öğreniyorduk yarışın ne aşamada olduğunu. Son zamanlarda aleniyet kesbetmeye başladı.Önce kerli ferli profesörler, adının önünde kalabalık unvanlar taşıyan birtakım adamlar televizyon ekranında genç kız demeye dilimin varmayacağı yaştaki çocuklarla ilgili cinsel fantezilerini sıralamaya başladılar."

ÇOLUK ÇOCUĞU DIŞARI ÇIKARMAYI GEÇTİM, KENDİM BİLE KORKAR OLDUM"
'Rezillik bayrağı artık daha yükseğe dikilemez' derken bu kez de bir siyasi parti lideri çıkıp henüz buluğa ermiş kızların cinsel olgunluğundan dem vurmaya başladı.Açıkçası artık bırakın çoluk çocuğu sokağa çıkarmak, kendim sokağa çıkmaya korkar oldum.Bu kafa ile bunlar yakında bana bile sulanırlar. “ diyerek tepki gösterdi.

NELER YAŞANIYOR
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan Biz10 TV'de Zeynep Uzun'un konuğu oldu. Çocuk yaştaki evliliklere değinen Erbakan, tartışılacak açıklamalarda bulundu. Fatih Erbakan, şu ifadeleri kullandı: “Anadolu'da yıllardan beri büyüklerimiz 14,15,16 yaşında evlenmiş, mutlu yuva kurmuşlardır. 15 yaşında biri cinsel olgunluğa eriştiğine göre rızası geçerlidir. “

13-16 YAŞ İÇİN ÇOCUK DOĞURABİLİR DİYEN PROF. GÖREVDEN ALINDI
Öte yanda İstanbul Aydın Üniversitesi, Akit TV'de katıldığı programda 13-16 yaş aralığındaki çocuklar için, "Bu yaş ilk çocuğu doğurmak için ideal bir yaş olarak belirlenmiş" diyen Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muttalip Kutluk Özgüven'in üniversite ile ilişiğinin kesildiğini duyurdu.

ÇOCUK ANNE
Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muttalip Kutluk Özgüven, Akit TV'de katıldığı Derin Kutu programında skandal ifadeler kullandı.12-17 yaş aralığındaki kızların doğum yapmaya en müsait yaş aralığında olduğunu belirten Özgüven, doktorların da bunu onayladığını iddia etmişti. Özgüven'in sosyal medyada büyük tepki toplayan sözleri şöyle:

‘13-16 YAŞINDA SÜPER KADIN’
"Süperman diye bir şey yok hayal kahramanı ama, süper kadın diye bir ırk var. Ve bu da 13-16 yaş arasında, istediğiniz doktora sorun. 12-17 de olur. Muazzam rejenerasyon kabiliyeti var, vücudu mükemmel. Bu yaş ilk çocuğu doğurmak için ideal bir yaş olarak belirlenmiş. "

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ