Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2445 görüntülenme )

Altan Tan'dan Kılıçdaroğlu'na büyüksaygısızlık

HDP milletvekili Altan Tan, "Selahattin Bey ben inançlı bir Müslümanım ve tek kıblemiz var o da Kabe'dir dedi, böyle bir laf...
 CNN Türk ekranlarında Ahmet Hakan'ın sunuculuğunu yaptığı 'Seçim Özel' programında, HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan'ın "Müslümanlık ve din" üzerinden Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik sözleri büyük tepki çekti.

Altan Tan'ın "Selahattin Bey ben inançlı bir Müslümanım ve tek kıblemiz var o da Kabe'dir dedi, böyle bir laf daha Kemal Kılıçdaroğlu'ndan duyulmadı" derken bu sözler sosyal medyanın gündemine oturdu. 

CHP'den HDP'ye verilen "emanet" oylar tartışmasıyla ilgili de konuşan Tan, "HDP'nin barajı geçmesinde CHP'den emanet oy söylenenden daha az gelmiştir" dedi. Tan, ''Arkadaşlarım beni yanlış anlamasın ama bu bir benzetmedir ne olur bunu bir espri olarak görsünler bu söylediklerimi CHP yerli inek gibi dünya kadar ot yedirirsin beslersin ama sütünde bir artma ve ya bir azalma olmaz" dedi.

 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gece kulübünün Sahibinden AĞIR İDDİA! Türk Tanık Katliamı Anlattı! Arınç Yine Kıvırdı Kandil'den Açıklama: Ateşkes İlan Ederiz Ama... FLAŞ!.. Erdoğan'dan Hollanda'ya VAN MİNIT !.. İnternette Türksat Hamlesi! Diyarbakır'da Saldırı! Başbakan Davutoğlu'na 9 Başdanışman!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ortadoğu'da Mezhep Savaşı Kışkırtılıyor!