Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2389 görüntülenme )

Almanya'da Terör Alarmı!

Son Dakika Haberi...

 Almanya'daki Frankfurt Havalimanı'nın bir bölümü şüpheli şahıs alarmı nedeniyle boşaltıldı. Uçuşlardan bazıları iptal edildi.

Frankfurt havalimanında bir kişinin güvenlik kontrolleri tamamlanmadan geçmesi nedeniyle havalimanının bir bölümü uçuş trafiğine kapatıldı.

Havalimanındaki 1 nolu Terminalin A ve A+ çıkışlarının yolcuların yeniden kontrolden geçirilmek üzere polis tarafından boşaltıldığı bildirildi.

Havalimanı sözcülüğü tarafından yapılan açıklamada ise bazı uçuşların etkileneceği kaydedildi.

Durumun henüz netlik kazanmadığı ve uçuş trafiğinin ne zaman normale döneceğinin bilinmediği aktarılırken, bomba tehdidinin bulunmadığı belirtildi.

Öte yandan, güvenlik taramasını aşan kişinin gözaltına alınmadığı kaydedildi.

Güvenlik görevlileri ayrıca, şüphelinin aramayı tamamlamadan ilerleyen yolcunun bunu yanlışlıkla mı yoksa kasıtlı mı yaptığının henüz bilinmediğini aktardı.

(sözcü)

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Avuç Fındık Bakınız Nelere Yarıyormuş... ABD'de TERÖR PANİĞİ! Bölgede Olağanüstü Hal İlan Edildi! Demirtaş'tan Skandal Açıklama! DİKKAT!.. ÇANAKKALE'DE DEPREM UYARISI!.. Sigara Fiyatlarıyla İlgili FLAŞ GELİŞME! Bombacılara SUÇÜSTÜ! ABD'den Kuzey Kore'ye GÖZDAĞI! Dikkat!..Meteorolojiden UYARI!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Zam Farkları Ödenmeye Başladı!