“DAVA ÇIĞIRINDAN ÇIKTI, PARA KONUŞUYOR”

Yine sosyal medya üzerinden yapılan araştırmalarda bu kampanyaların tam da dava öncesinde yapıldığı ve bu kampanyaya destek veren ünlü isimlerin de yer aldığı kanıtlandı.

İnternet ve Facebook, sosyal medyada paylaşılan görüntülerde eski futbolcular, Spor dernekleri, Lotto 11, önemli bir Alman partisinin siyasetçisi, iş adamları, şehrin bazı esnafları , Eyaletin önemli TV si SWR ve Almanya genelinde en önemli TV’lerden biri olan SAT 1.

“KUMPAS ORGANİZE, BİR YANDA LİNÇ KAMPANYASI BİR YANDA PARA TEZGAHI”

Alman SWR televizyonu bu kumpas üzerinden yaptığı haberler ve bu hukuk davası üzerinden yaptığı kışkırtmayla Alman kamuoyunu yönlendirerek hem mahkemeyi baskı altına almış hem de davacı aileye para yardımı yapılmasını destekleyerek Türk Ailesini zor duruma düşürmeye çalışmıştır.

“HAYALİ FİLM TEZGAHIYLA PROVOKASYON”

Aynı TV kanalına daha dava başlamadan,ki mahkeme olacağı belli olmasına rağmen, hayali bir Film yaptırılmış, bu Film Frankenthal şehrinde, aralarında Frankenthal belediye başkanının da bulunduğu bir ortamda binlerce Alman’a izlettirilmiş, kamu vicdanı böylecee kurulan baskıyla Türk Aileye karşı kışkırtılmıştır.

Aynı ortamda bağış kampanyası yapılarak davacıya binlerce Euro para toplanmıştır. Bu Filmi gören halk adalet istiyoruz diye ayağa kalkmış ve hukuki bir iş çığırından çıkartılarak bu kez Türk düşmanlığı kışkırtılmıştır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ