Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 135 görüntülenme )

Allah Kahretsin!.. PKK'LI TERÖRİSTLER KERKÜK'TE!

İşte görüntüler...

PKK KERKÜK'TE CİRİT ATIYOR

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İhlas Haber Ajansı'nın yayımladığı, IŞİD'in saldırısının ardından peşmergeye destek için Kerkük'e geldiği belirtilen bir grup PKK'lının fotoğrafı hakkında açıklama yaptı.

 
Çavuşoğlu fotoğrafla ilgili olarak, “Biz oradaki süreci takip ediyoruz. Kesinlikle PKK’nın ve diğer terör örgütlerinin burada oldu bittiye getirip de özellikle bu bölgede hareket etmesine müsaade etmeyiz” dedi.

 Afyon’da gazetecilere açıklama yapan Dışişleri Bakanı, “Zaten Türkiye şu anda da koalisyonun içinde yer alıyor. Aktif bir şekilde hem koalisyonun güçleri ile birlikte hem de yerel güçlerle birlikte hem de hava kuvvetlerimiz ile birlikte içerisindeyiz ve bu gelişmelere de müsaade etmeyeceğiz. Olayları ve gelişmeleri çok yakından takip ediyoruz” diye konuştu.

İHA’nın haberine göre, PKK’lıların Kerkük’teki fotoğraflarını Kerkük Sesi Gazetesi yayımladı.

BBC Türkçe’nin aktardığına göre Kerkük Sesi Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Güngör Yavuzaslan, “21 Ekim günü sabaha karşı DEAŞ militanlarının kente saldırması üzerine oluşan kaos ortamından faydalanan PKK’lı teröristler kente girdi. Başta Kerkük Kalesi olmak üzere birçok kritik noktada peşmergenin izin vermesiyle PKK’lı militanlar konuşlandı” dedi.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Suriye Hattında Önemli Gelişme! ABD neden muavenet'i vurdu? GÖREVİ BIRAKAN EFKAN ALA'DAN İLK AÇIKLAMA! Meclis'te Gizli Kamera Operasyonu! "Asteğmen Kubilay'ın Şehit Edilmesinde Tarikat İlişkisi" Esad'dan Erdoğan'a Ağır Mesaj! ABD, İNGİLTERE VE ALMANYA HAREKETE GEÇTİ... BARZANİ'DEN KRİTİK HAMLE!.. VARİS DEYİP GEÇMEYİN... 10 Milyon TEHLİKEDE!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Savcı Bharara'dan ZARRAP'A ŞOK!..