Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 21723 görüntülenme )

Allah Kahretsin!.. ÖĞRENCİ YURDUNDA BİR YANGIN DAHA!

Bunlar milleti de yakacak!

KONYA'da bir lisenin kız pansiyonunda bir öğrenci odasında elektrik kontağından çıkan yangın paniğe neden oldu.

Alevler itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülürken, o sırada yemekte olan kız öğrenciler öğretmenler tarafından güvenli bir şekilde binayı tahliye etti. Dumandan etkilenen 2 öğrenciye ise olay yerine gelen ambulansta tedavi edildi.


Yangın, saat 18.00 sıralarında merkez Karatay İlçesi Akabe Mahallesi Alaaddin Kap Caddesi üzerinde bulunan Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi'nin 4 katlı kız pansiyonunun da meydana geldi. 3'üncü kattaki bir öğrenci odasında iddiaya göre elektrik kontağından kaynaklı yangın çıktı.

O sırada giriş kattaki yemekhanede yemek yiyen öğrenciler, duman kokusunu aldı. Binayı kontrol edip, yangını fark ettiklerinde itfaiyeye haber verildi. Pansiyonda bulunan bütün öğrenciler, öğretmenleri tarafından binadan tahliye edildi. İhbar üzerine okula gelen itfaiye ekipler alevleri kısa sürede söndürdü. Dumandan etkilenen ve gözyaşlarına hakim olamayan 2 öğrenciye ise olay yerine gelen ambulansta müdahale edildi.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden Vatandaşlara UYARI! ŞOK!.. BCC'den AKILALMAZ WANTED AFİŞİ... Nükleer Anlaşmada Son Durum "MİT’e Çok Özel Yetkiler Geliyor" HAK-PAR: Düşmanlara Karşı Tetikte Olmalıyız Askeri Birlikte Patlama: 2 Askerimiz daha şehit! Kilis'i Yine Vurdular! Balyoz diye diye öldürdüler...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AKP'den ŞOK SIÇRAYIŞ!.. Cumhurbaşkanlığı Yemin Metni Değişiyor!