Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 21713 görüntülenme )

Allah Kahretsin!.. ÖĞRENCİ YURDUNDA BİR YANGIN DAHA!

Bunlar milleti de yakacak!

KONYA'da bir lisenin kız pansiyonunda bir öğrenci odasında elektrik kontağından çıkan yangın paniğe neden oldu.

Alevler itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülürken, o sırada yemekte olan kız öğrenciler öğretmenler tarafından güvenli bir şekilde binayı tahliye etti. Dumandan etkilenen 2 öğrenciye ise olay yerine gelen ambulansta tedavi edildi.


Yangın, saat 18.00 sıralarında merkez Karatay İlçesi Akabe Mahallesi Alaaddin Kap Caddesi üzerinde bulunan Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi'nin 4 katlı kız pansiyonunun da meydana geldi. 3'üncü kattaki bir öğrenci odasında iddiaya göre elektrik kontağından kaynaklı yangın çıktı.

O sırada giriş kattaki yemekhanede yemek yiyen öğrenciler, duman kokusunu aldı. Binayı kontrol edip, yangını fark ettiklerinde itfaiyeye haber verildi. Pansiyonda bulunan bütün öğrenciler, öğretmenleri tarafından binadan tahliye edildi. İhbar üzerine okula gelen itfaiye ekipler alevleri kısa sürede söndürdü. Dumandan etkilenen ve gözyaşlarına hakim olamayan 2 öğrenciye ise olay yerine gelen ambulansta müdahale edildi.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

"Ağzım Kuruyor" Diyorsanız Eğer, Bir Bakınız... Dikkat! Tehlike Saçıyor! Çavuşoğlu'ndan ŞOK CERABLUS AÇIKLAMASI! Koray Aydın'dan KAMUOYUNA BÜYÜK MESAJ!.. İŞE BAK!.. POLİSTEN POLİSE "MAHREM İMAM" OPERASYONU!.. Cumhuriyet Düşmanları Osmanlı'ya da Düşmandı, Bunu Biliyor muydunuz? ŞOK!.. ŞEMDİNLİ'de ŞAŞIRTICI MÜHİMMAT! Erdoğan'dan Çok İlginç Sözler

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Savaş uçakları Kilis sınırında IŞİD'İ vuruyor