Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2974 görüntülenme )

Alaattin Çakıcı’dan çok konuşulacak mektup

Kırıkkale F Tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevi’nde olan Çakıcı’nın yazdığı mektupta kullandığı sözler “Acaba Başbakan Erdoğan’a mı yazıldı?” yorumlarına neden oldu.
 İŞTE O MEKTUP:
 
 
“Kamuoyuna saygılarımla
 
 
Onur ve şereften nasibini almamış Rizeli rezil yezit kişilikli onursuz. Milletin manevi duygularını istismar eden, dinimizi kullanan, hırsızlığı meşru zeminlere oturtturmuş, güzel ülkemizin bölgelerine göre arap atasözü söyleyerek doğu ve güneydoğu da yörenin kullandığı günlük hayatındaki sözleri zaman zaman kullanıp ümit tacirliği yaparak, bölgelere göre kişilik değiştiren, hırsı için ülkemizin fidanlarını telef ettiren, ruhunu şeytana teslim etmiş, dedeleri Kafkas Musevisi olan vampirin torunu.
 
 
Batıda İç Anadolu’da, tüm Karadeniz ve Çukurova bölgesinde, Erzurum yöresinde tek devlet tek bayrak tek millet diyorsun. Bir millet varsa mutlaka adı da vardır. Adını söyleyemediğin milletin devleti de olmaz. Adını söyleyemediğin asil Türk milleti tarihin her devresinde devlet olmuştur. Beynini, duygularını, dini inançlarını sürekli kullandığın bu milletin çöpçüsünden, çobanından ne asil insanlar çıktığını biliyor musun? Senin hafife aldığın, ismini koyamadığın bu milletin hiçbir evladı bu yezitliği unutmaz.
 
 
Adamsan beni öldürttür ama sen de adamlık ne gezer, ruhunu şeytana teslim etmiş iblis. Kalp gözü de mühürlenmiş çakma Rizeli yezit. Peygamberimizin evlatlarını iktidar hırsı için katleden yezit mantıklı adam. Adını koyamadığın asil Türk milletini hafife alan insan şeklindeki şeytan. Her yerde dinimizi kullanıyorsun, şeytana değil de Allah’a iman ettiysen vicdanınla hesaplaş.
 
 
Bu milleti telef edip yezitlik yapma.
 
 
Kamuoyuna saygılarımla
 
 
Alaattin Çakıcı”Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ölümcül Sıcaklar Geliyor, dikkat! Ünlü Akaryakıt Şirketi İflas Etti! MANİSA VAKASI'NDA ROTA ÇALIŞANINDAN KAN DONDURUCU İDDİA!.. Bingöl'deki Saldırıda SON BİLGİLER... Fuat Avni’den Çarpıcı Erdoğan İddiası! Davutoğlu tribünlere oynadı: 'İnşallah o tekbirler Suriye'de al bayrakla birlikte yükselecek Ankete Velilerden Büyük Tepki! AKP'li Vekil Şehit Cenazesi İçin Teşekkür Etti!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
CHP AÇIKLADI...ANAYASAL DÜZEN ŞOKTA!