Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2898 görüntülenme )

Alaattin Çakıcı’dan çok konuşulacak mektup

Kırıkkale F Tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevi’nde olan Çakıcı’nın yazdığı mektupta kullandığı sözler “Acaba Başbakan Erdoğan’a mı yazıldı?” yorumlarına neden oldu.
 İŞTE O MEKTUP:
 
 
“Kamuoyuna saygılarımla
 
 
Onur ve şereften nasibini almamış Rizeli rezil yezit kişilikli onursuz. Milletin manevi duygularını istismar eden, dinimizi kullanan, hırsızlığı meşru zeminlere oturtturmuş, güzel ülkemizin bölgelerine göre arap atasözü söyleyerek doğu ve güneydoğu da yörenin kullandığı günlük hayatındaki sözleri zaman zaman kullanıp ümit tacirliği yaparak, bölgelere göre kişilik değiştiren, hırsı için ülkemizin fidanlarını telef ettiren, ruhunu şeytana teslim etmiş, dedeleri Kafkas Musevisi olan vampirin torunu.
 
 
Batıda İç Anadolu’da, tüm Karadeniz ve Çukurova bölgesinde, Erzurum yöresinde tek devlet tek bayrak tek millet diyorsun. Bir millet varsa mutlaka adı da vardır. Adını söyleyemediğin milletin devleti de olmaz. Adını söyleyemediğin asil Türk milleti tarihin her devresinde devlet olmuştur. Beynini, duygularını, dini inançlarını sürekli kullandığın bu milletin çöpçüsünden, çobanından ne asil insanlar çıktığını biliyor musun? Senin hafife aldığın, ismini koyamadığın bu milletin hiçbir evladı bu yezitliği unutmaz.
 
 
Adamsan beni öldürttür ama sen de adamlık ne gezer, ruhunu şeytana teslim etmiş iblis. Kalp gözü de mühürlenmiş çakma Rizeli yezit. Peygamberimizin evlatlarını iktidar hırsı için katleden yezit mantıklı adam. Adını koyamadığın asil Türk milletini hafife alan insan şeklindeki şeytan. Her yerde dinimizi kullanıyorsun, şeytana değil de Allah’a iman ettiysen vicdanınla hesaplaş.
 
 
Bu milleti telef edip yezitlik yapma.
 
 
Kamuoyuna saygılarımla
 
 
Alaattin Çakıcı”Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ABD'den Flaş Türkiye Uyarısı! Bahçeli'den AKIL ALMAZ AÇIKLAMA! HUDUDA AĞIR ASKERİ YIĞINAK! PKK'lı Teröristler Küpeli ve Kilise Dağlarında Kıstırıldı "Siyah giyimli, peçeli" 2 kadın polisler tarafından durduruldu. On Aylık Bebeğin Mucizevi Kurtuluşu AKP'den ŞAŞIRTICI ANKET!.. Dağlıca'da Yaralanan Astsubay: Şerefli Görevime Döneceğim!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Engin Alan Neden Hapiste, Tuncel Neden Dışarıda? MHP ve CHP Bu Soruya Bir Yanıt Vermeli...