Athena Gökhan, sosyal medyadaki troll'leri zombilere benzetti. Güncel meselelere dair sosyal medyada yaptığı yorumlarla troll'lerin saldırısına uğrayan Athena Gökhan, bu grubu zombilere benzetti. Zombilerin olduğu bir sahneyi Twitter’dan paylaşan Gökhan Özoğuz, şöyle dedi:


‘İNSANLARI LİNÇ EDİYORLAR, TIPKI ZOMBİLER’
“O linçci bir ekip var yalandan herkese sallayan, onlarla uğraşmayı seviyorum ben. Yaptıkları komik hamleler her seferinde daha da çok su üstüne çıkıyor. Zombi gibiler”

AKP 'ARTIK BAŞ EDEMİYORUZ' DEDİ

Yerel seçimlerden sonra AKP içinde yaşanan iç çekişmeler ve teşkilatlarda başlayan huzursuzluklardan sonra basın ve sosyal medya ile ilgili şok eleştiriler gelmeye başladı. İsminin açıklanmasını istemeyen üst düzey bir AKP yöneticisi tepkisini şöyle dile getirdi;

‘TROLLERİN HİÇBİR AHLAKİ DEĞERLERİ YOK’


“Hele bir de sosyal medya trolleriniz var ki, evlere şenlik. Hiçbir ahlaki ölçüleri yok. Sahiplerinden aldıkları emirle yıllarca partiye emek veren insanları bir gecede itibarsızlaştırıyor. Üstelik bunların çoğu iktidar nimetlerinden bol bol istifade eden, maaşlı eleman ve kim olduklarını bilmediğimiz insanlar.”

‘TROLLERLE BAŞ EDEMEDİK’

Gündemi önceden biz belirlerdik ama şimdi onlar belirliyor. Değişen dünyaya ayak uyduramadık, sosyal medya ve internet gazeteciliği, Youtube gibi bir mecranın olduğunu muhalefet bizden önce keşfetti. Bu alanda muhalefetin milyonlarca gerçek hesap ve gönüllü ordusu ile bizim sahte hesap kullanan troller baş edemedi. Hızlı bir şekilde imaj düzeltme yoluna gitmezsek işimiz çok zor." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ