Turhal ilçesinde seçim bürosu yakınında vatandaşları selamlayan Akşener, Tokat’a geçerek partisinin il başkanlığı önünde vatandaşlara hitap etti. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisi hakkındaki sözlerine cevap vererek, "Şimdi bütün bunları söylediğimiz için hapis olacaksak, Türk Milletine bir Meral değil, bin Meral helal olsun" dedi.

Akşener, seçim çalışmaları kapsamında Tokat’a giderken Samsun’un Havza ilçesinde bir tesiste partililerle bir araya gelerek sohbet etti.

AKŞENER: MART’IN SONU BAHAR’

Burada gazetecilere açıklama yapan Akşener, “Belediye başkanı adaylarımızın tamamının kazanacağına inanıyorum. Buradan aldığım enerjiyi Trabzon ve Tokat’a götüreceğim. Türkiye inşallah 31 Mart akşamı iyi olacak. Mart’ın sonu bahar” diye konuştu.

AKŞENER: ‘HUKUK YOKSA DEMOKRASİ YOKTUR’ Seçimlere 20 gün kaldığına işaret eden Akşener, “Tek adam rejiminin ne olduğunu gördünüz. Demokrasi olmazsa ekonomi olmaz. Hukuk olmazsa demokrasi olmaz. Hukukun üstünlüğü olmazsa adalet olmaz” ifadelerini kullandı. Akşener, şöyle konuştu:

‘ELİNDEN GELENİ ARDINA KOYMA’

“Şimdi bütün bunları söylediğimiz için hapis olacaksak, bu millete, Türk milletine bir Meral değil bin Meral feda olsun be. 28 Şubat’ta tanklı tüfekli paşalara boyun eğmemişim de sana mı boyun eğeceğim. Elinden geleni ardına koyma” ifadelerinde bulundu. Akşener, Gaziosmanpaşa Bulvarı’nda esnafı da ziyaret etti.

Kaynak: AA/ Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ