Politika
11 Şubat 2020 ( 1284 görüntülenme )

Akşener Tavrı koydu: 'ARTIK KANDIRILMAYIN'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin TBMM’deki grup toplantısında konuştu.


'YAPTIĞINIZ İŞ FETÖ'YE YARIYOR'

Partisinin grup toplantısında konuşan İYİ Parti lideri Meral Akşener, " Sayın Erdoğan ile sayın Başbuğ arasında yaşanan tartışmayı biliyorsunuz. Bu tartışma FETÖ ile mücadele edenlere mi yoksa bizzat FETÖ’ye mü yarıyor bu sorunun cevabının peşindeyiz biz " diye konuştu. . Akşener'in konuşmasından satır başları:

‘ SİYASİ AYAĞIN ORTAYA ÇIKARILMASI LAZIM’

*Sayın Erdoğan ile sayın Başbuğ arasında yaşanan tartışmayı biliyorsunuz. Bu tartışma FETÖ ile mücadele denlere mi yoksa bizzat FETÖ’ye mü yarıyor bu sorunun cevabının peşindeyiz biz. Kendileri dışında FETÖ’cü ilan eden AK Parti ve Küçük ortak bütün önergelerimizi reddetti.

‘BAŞBUĞ AÇIK KONUŞTU, ARTIK KANDIRILMAYIN’
*İlker Başbuğ, askerlerin sivil mahkemede yargılanması kararının bizzat FETÖ tarafından talep edildiğini söyledi. O sözler bir yorum değil bir durum tespitiydi. Sayın Erdoğan, ‘Kandırıldık. Önce Allah sonra milletim bizi affetsin’ demişti.

‘BU SİYASİ, AYAK ORTAYA ÇIKARILMALI VE TEMİZLENMELİDİR’
*İhtiyacımız olan FETÖ’yi sevindirecek kavgalar değil siyasi ayağını ortaya çıkarıp temizlemektir. Bir kere daha çağrı yapıyorum, siz bir önerge verin ‘FETÖ’nün siyasi ayağını araştıralım’ biz kabul edelim.”

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ