1577 görüntülenme10 Haziran 2018
Cumhurbaşkanı adayı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, seçim çalışmalarına devam ediyor. Akşener'in İzmir Bergama'dan sonraki durağı Manisa oldu. Burada on binlerce vatandaşın karşıladığı Akşener, sahneye çıktığında büyük bir coşku yaşandı. Miting alanında kadınların ve çiftçilerin çokluğu dikkat çekti.

Renkli görüntülerin yaşandığı meydanda "Çiftçilerin umudu Meral Akşener" pankartı dikkat çekti. Açıklamalarına başlamadan önce Akşener, bir vatandaşın sürprizi ile karşılaştı. 80 yaşındaki bir kadın, Akşener'in yanına gelerek seçim kampanyası için bileziğini vermek istediğini söyledi. Bileziği kabul eden Akşener, "Allah bana bunlara haram katmayı nasip etmesin. Allah sizden razı olsun" dedi.

Akşener sözlerine şöyle devam etti:

"MADENCİYE TEKME ATANI VEKİL ADAYI YAPTILAR”


"Benim gencimin cebinde 5 TL yokken… (“Türkiye seninle gurur duyuyor” sloganları) bütün israfı keseceğiz ve her yıl 50 milyar dolarlık yatırım, fabrikalar yapacağım. Gençlerimiz iş bulup çalışacak. Sattıklarınızın yerine bir tane fabrika yaptınız mı? Soma faciasında bir madenci kardeşimizi tekmeleyeni milletvekili adayı yaptınız mı? 

Bu ne demek vatandaşı tekmelemek serbest demek. Ben piyonlara laf söylemedim hiç asıl olan onu oynatandır. Erdoğan diyor ki “Biri size tekme atar ben onu ödüllendiririm.” Bu yorgun şoförü evine göndermek için yola çıktık Allah’ın izni ile başaracağız”.

"DEVLET KAHVE AÇAR MI?"

"Çılgın projeler var havalarda uçuşuyor. Kanal İstanbul 65 milyar dolara mal oluyor. Diyorum ki Sayın Erdoğan 65 milyar dolar oraya yatırılacak buradan Türkiye’ye Rize’ye hangi gelir getirilecek. 

Yeni bir fikir getirdi şimdi. Kahve açacak kahve. Milletin cebine para koyacağına kahve açıyor. Bu çocuklara iş imkânı sağlayıp kahvelerden çekeceğine kahve açıyor. Devlet kahvehane açar mı? 2 tane kek bedava olacakmış. Hepimizin geleceği için bu yorgun şoförü evine göndermek gibi bir görevimiz var."

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ