İYi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kendisini hapisle tehdit eden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yanıt verdi.

‘NE KORKACAĞIM, HODRİ MEYDAN’

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Elazığ mitingindeki sözlerine İYİ Parti lideri Akşener'den cevap geldi. Akşener "Ben 28 Şubat'ın tanklı-tüfekli paşalarından korkmamıșım da, zamanında onlardan korkanlardan șimdi niye korkayım? Hodri meydan!" dedi.

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ'da yaptığı konuşmada İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i hedef aldı. Erdoğan, 'birilerinin cezaevlerinde süre doldurduğunu' hatırlatarak "Sen de aynı yola düşebilirsin" dedi. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Elazığ'da konuşuyor. Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

‘BAY KEMAL GİBİ MİLLETE İHANET EDENLERİ GÖRDÜK’

“Milletini ihanet edenleri de gördük Bay Kemal gibi. Yalancı yalancı. Kılıçdaroğlu'na açtım davaları kazanıyorum. Kazandığım paraları da Mehmetçik Vakfı'na hibe edeceğim. 3-5 oy için terör örgütlerine taşeronluk yapanları gördük. Yasaklar sürsün diye Anayasa'nın kapısında nöbet tutanları da gördük”.

‘BAK BİRİLERİ CEZAEVİNDE SEN DE DÜŞEBİLİRSİN’

“CHP Genel Başkanı'nın akşam başka sabah başka yalanlarından bıktık. Bay Kemal'in yalanlarına hanfendi de katıldı. Anlaşılan hanfendi her vatandaşımızı terörist diye selamlayacak. Benim vatandaşıma eğlence olsun diye terörist denmez; bunun adı hadsizliktir. (Meral Akşener) Hanımefendinin kaçacak deliği de yok. Çünkü o milletvekili de değil. Onunla hemen hesaplaşacağız. Onun hesabı ağır olacak. Bak birileri cezaevlerinde süre dolduruyor, aynı sen de düşebilirsin”

Kaynak: Cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ