Politika
05 Ağustos 2020 ( 2243 görüntülenme )

Akşener 'Ortağınla İlgilen'

Nevşehir'de ziyaretlerde bulunan İYİ Parti lideri Meral Akşener, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "evine dön" çağrısı ile ilgili ilk kez konuştu ve Akşener, "esnafımızın, işçimizin, işsiz gençlerimizin, tarımımızın birçok problemi varken, milletin sesini duymak yerine, siyasi magazinle meşgul olması hiç hoş değil" diyerek şeklinde konuştu.

‘ERDOĞAN ORTAĞIYLA İLGİLENSİN’
Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde gazetecilere açıklamalarda bulunan Meral Akşener, söz konusu çağrı ile ilgili, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a da çağrı yaparak "Bahçeli başta ben olmak üzere partime saldırıyor. Biz bundan bıktık, lütfen ortağıyla ilgilensin" ifadelerini kullandı. Akşener'in açıklaması şu şekilde;

‘SİYASİ MAGAZİN YAPMAYI BIRAKIN, MİLLETİN SESİNİ DUYUN’
"Türkiye’nin özellikle ekonomiyle ilgili problemler yaşadığı dönemde üzerine salgın yaşadığımız dönemde esnafımızın, işçimizin, işsiz gençlerimizin, tarımımızın birçok problemi varken, milletin sesini duymak yerine, o sese bir cevap vermek yerine Bahçeli’nin siyasi magazinle meşgul olmasını hiç hoş bulmadığımı söylemek isterim. Sayın Erdoğan’a da şunu söylemek isterim: Lütfen ortağınızı bize sardırmaktan alın, gerekli ilgiyi gösterin lütfen. Bizim derdimiz millettir, milletin sesidir."

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ