4549 görüntülenme 03 Mayıs 2018
AKŞENER: "TEHDİTLERE PABUÇ BIRAKMAYIZ"

AKŞENER: "MERTLİKTEN ERKEKLİKTEN ADAMLIK UZAK"

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin 100 bin imza ile cumhurbaşkanı adayı olacak kişileri hedef alarak söylediği " Milletimizi korkutmaya çalışan, arkadan dolanan, mertlikten, erkeklikten, adamlıktan uzak bu tür söylemlere pabuç bırakmayacağımızı, şahsen bırakmayacağımı bizzat Sayın Erdoğan çok iyi bilir. “ şeklindeki ifadelere çok sert tepki gösterdi.

“17/25 ERDOĞAN”

Bahçeli'nin, MHP'li Genel Başkanları ve partilileri sahip çıkmak üzere FETÖ'nün kanallarına gönderdiğini söyleyen Akşener, "Sayın Erdoğan için '17-25 Erdoğan' lakabı takan Bahçeli, bu talimatı FETÖ liderinden mi almıştır?" ifadelerini kullandı.

Bahçeli'ye "Eylemsiz doçent yancılık yapmaya devam etsin, bilmediği işlere karışmasın" sözleriyle çağrıda bulunan Meral Akşener'in açıklamaları şöyle:

"MERTLİKTEN ADAMLIK UZAK”

“Sayın Bahçeli'nin 17-25 Aralık konusuyla ilgili odasında bulunan meşhur saatinin rakamları değişmiş midir değişmemiş midir ve sayın Bahçeli açısından 17-25 Aralık Sayın Erdoğan'a yapılmış bir kumpas mıdır yoksa gerçekten bir yolsuzluk operasyonu mudur? Milletimizi korkutmaya çalışan, arkadan dolanan, mertlikten, erkeklikten, adamlıktan uzak bu tür söylemlere pabuç bırakmayacağımızı, şahsen bırakmayacağımı bizzat Sayın Erdoğan çok iyi bilir. “

"BİLMEDİĞİ İŞLERE KARIŞMASIN”

“Dolayısıyla burada huzurunuzda yaptığım çağrının gereğinin yapılmasını sizler aracılığıyla talep ediyorum. Ve eylemsiz doçent diye tabir ettiğim Sayın Bahçeli'yi, dizilerini seyretmeye, bedavadan milletvekili seçtirmeye, Sayın Erdoğan'ın çalışıp kendisinin yan gelip yatmaya devam etmesini öneriyorum.

 Bilmediği, anlamadığını işlerde konuşmamasını kendisine bir öneri olarak buradan huzurunuzda iletiyorum. Eylemsiz doçent yancılık yapmaya devam etsin, bilmediği işlere karışmasın. "

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ