Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2492 görüntülenme )

Akşener'e Güç Yetmeyince Bakın Ne Yaptılar!

Ne yani, iş mi bu!

Yarın İzmir’de miting yapacak olan MHP Genel Başkan adaylarından Meral Akşener’in sokak ve caddelere asılan bazı pankart ve panoları parçalandı.

MHP İzmir eski İl Başkanı Musavat Dervişoğlu, pankartların parçalanması için ilçe başkanlarının yönlendirmede bulunduğunu iddia etti.


MHP Genel Başkan adaylarından Meral Akşener, yarın İzmir’de miting yapacak. Akşener’in programının yazılı olduğu pankart ve pano İzmir’in ilçelerine asıldı. MHP İzmir eski İl Başkanı Musavat Dervişoğlu, bazı pankart ve panoların ilçe başkanlarının yönlendirmesiyle parçalandığını sosyal medya hesabından yazdı. Başka bir partili ise yine sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşarak Gaziemir ilçesindeki panoların bir il yöneticisi tarafından parçalandığını öne sürdü.

“MALIMIZA ZARAR VERENİN, MALININ TEMİNATI YOKTUR”

Dervişoğlu, sosyal medya hesabında şöyle yazdı: “Sokaktan çektiklerini söyledikleri çocukları pankartlara saldırtan zavallılar, şayet bir kahramanlık yapacaksanız yere düşmüş ve hâlâ düştüğü yerde duran kanımızı temizlemek için yapın!..”, “Bazı ilçe başkanı arkadaşlarımız yol boyundaki pankart ve panolarımıza zarar vermek üzere genç kardeşlerimize yönlendirme yapıyorlarmış. O materyalleri para verip hazırlatıyoruz. Dolayısı ile bizim malımızdır. Malımıza zarar verenin, malının teminatı yoktur. Demedi demeyin!..” ve “Pankart ve panolara saldıran serseriler tespit edilmiştir. Genç kardeşlerimin bu ayak takımından talimat almayacak kadar şahsiyetli ülkücüler olduklarına emindim zaten!..”  
 

 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Polis O Derneği Bastı ŞOK! ABD'den YPG'ye AKIL ALMAZ DESTEK! Twitter fenomeni Fuat Avni, Kaçak Saray’dan çok konuşulacak iddialarda bulundu MHP'de Toplu İstifa! MAZOT 5 TL OLSUN dedi... İZLENME REKORU KIRDI! Meclis'te “Şerefsiz” Kavgası Son Dakika... ANKARA'da TERÖRİSTLERLE SİLAHLI ÇATIŞMA!.. AKP'li Vekilin Terör Örgütü PYD'nin Lideri ile Çektirdiği Resim Artık Ortalıkta!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Alperenlerden Önce BBP Genel Başkan Yardımcısı Gitti...