Ana Sayfa
08 Aralık 2016 ( 2370 görüntülenme )

Akrep Burcunu 2016'da Ne Bekliyor?

Astroloji tutkunları için...
 Akrep BURCU (23 Ekim—21 Kasım)


"Genel Bakış"

Astroloji diyor ki Akrep, gelecek yıl boyunca hayatınızın hiç bir alanında karar verecek ruh halinde değil gibi gözüküyorsun.

Yöneticiniz Pluto 3. Evinizde iken gerek aşk gerekse kariyer meseleleri, herkesin yıllardır fısıldadığı sümen altına itilen aile konuları hususunda şeffaflığı arıyorsun. İletişimde gevezelikten uzak, hedefine ulaşmakta çok kararlı ve tavizsiz olacağın bir yıl seni bekliyor. Cin fikirli fakat bilge Pluto üstü örtülen konulara ışık tutman için seni zorlayacak.

Neptün’ün 5. Evinize girişi ile aşk hayatınıza heyecan ve renk gelecek. Kısa bir aşk hikayesini bile tutku ve yoğunluğunuzla beraber 500 sayfalık bir romanaçevirebilirsiniz.

Mars bu sene yıla kararlı başlıyor. Gözünü kişisel konularınıza diken Mars, çözülmemiş gizem ve gizli konularda büyük bir rol oynayacak. Cevabını aradığınız sorulardan birine aniden bir cevap bulabilirsiniz.

Satürn’ün etkisiyle beraber gelir sıkıntısı çektiğinizi hissedeceksiniz. Yıl boyunca elinize kalem alıp hesap yapacak, size ait olanları listeleyeceksiniz.

 "Aşk"

Hayata pembe gözlüklerle bakan Neptün bu yıl 5. Evinizde. Yıl boyunca hareketli ve maceracı bir aşk hayatı sizi bekliyor. Aynı evde (5. Ev) 2 tane güneş tutulması da gerçekleşecek. Tutulmalar her zaman değişimin habercisidir. Yalnız akrepler Mart ve Eylül aylarında hayatınıza yeni birisi girebilir.

Her zaman seçici olan Akrep, yılın ilk yarısında Jüpiter başak burcunda iken partner seçimi konusunda daha da zorla beğenen bir tavır sergileyecek. Ciddiyeti bırakıp biraz rahatlayın!. Jüpiter'in Ekim ayında terazi burcuna hareketi ile bilirlikte ilişkinizi bazı sırlar saracak. (kim akrep kadar sırları sevebilir ki). Bu dönemde dikkat çekmemeye çalışmanızı söylememe gerek yok. Ekim ayınca sevildiğinizi duymak isteyecek ve partnerinizden sürekli sevgi sözcükleri bekleyeceksiniz.

Akrepler çekicidirler.

Neptün’ün yer değiştirmesi ve tutulmalarla beraber yaşayacağınız romantik dakikalar artacak. Artan enerjiniz ile beraber iyiye dönecek ruh haliniz karşı cinse karşı daha çekici gelecek. Oyunu nasıl kazanacağınızı çok iyi biliyorsunuz. Güzel bir akşam yemeği, arka plandan gelen romantik bir müzik...

Elini hiç bir zaman açık etmeyen Akrep’lerin bu stratejisi bu yıl harika bir şekilde işleyecek. Gözünüzü diktiğiniz kişiyi elde ettikten sonra, onu sizin yanında evde gibi hissetmesini kusursuz bir şekilde sağlayacaksınız.
Mars 17 Nisan’dan 29 Haziran’a kadar gerilerken kendinize doğru soruları sormak için uygun zaman. Daha sonra 27 Eylül’den 9 Kasım’a kadar Pluto Oğlak burcunda buluşacak. Bu dönemde aradığınız kişi aniden gözünüzün önüne gelebilir.
2016 yılında Akrepler için pastanın kreması Venüs olacak.! Aşk gezegeni 12 evinizde dört nala koşarken daha önce hiç olmadığınız kadar kendinize güveni aşılayacak. 18 Ekim - 7 Aralık arasında yalnız akrepler daldan dala atlayacaklar. Bu dönemde her zaman görüştüğünüz arkadaş çevresinden uzaklaşıp yeni bir çevreye girebilirsiniz.
 
"Kariyer"

Satürn’ü hesaba katmadan hiç bir kariyer hesabı yapılamaz. Akrep, Satürn 2. Evinizde konumlanırken sizin için gerçekte neyin önemli olduğunu öğreneceksiniz.

Son bir kaç yılınızı kariyerinizi yeniden değerlendirerek geçirmiş olabilirsiniz. Muhtemelen bu dönemde neyi arzuladığınızı karar vermeye çalıştınız. Sadece parasal arzuları dikkate alıp keyif almadığınız bir işi yapmaktan kaçının. Keyif almadığınız bir işte çalışarak kendinizi kötü hissetmeniz hedeflerinize ulaşmanızı engelleyecektir.

Mars 5 Mart-27 Mayıs tarihleri arasında kişisel gelirlerinizi temsil eden 2. Evde olacak. Bu dönemde harcamalarınıza dikkat etmezseniz ipin ucunu kaçırabilirsiniz. Transit boyunca gereksiz harcamalardan kaçının. İndirime giren her ürünü sipariş etmek zorunda değilsiniz.!
Jüpiter yılın ilk yarısında 11. Evinizde bulunuyor. Bu dönemde kendinizi daha iyi ifade edecek ve iş yerindeki yaratıcılığınız artacak. Jüpiter ile Pluto’nun etkileşimi ile parasal açıdan bolluk yaşayacaksınız.

Bu senenin kötü çocuğu Neptün’ün Jüpiter ile Eylül ayında yapacağı olumsuz açı yüzünden üzerinize biraz stres yüklenecek. Üzerinize binen işleri tamamlamak için işyerinde sabahlayacağınız bir dönem olabilir. Sık sık dikkatiniz dağılacak motivasyonunuz düşecek ve günlük rutinden uzaklaşmak isteyeceksiniz.

Jüpiter 10 Eylül’de iş hayatınızı temsil eden 6. Eve giriyor. Bu dönemden yıl sonuna kadar iş yaşantınızda aradığınız başarıyı bulacaksınız. Bir amacınız var, yeni bir iş, zam, bonus, veya her ikisi de bu dönemde gündeme gelebilir. 

Akrepler için 2016 yıl sorulara cevapların yılı olacak. İş hayatınızdaki gelişmelere alışmanız biraz zaman alacak, zaman zaman yoğun iş temposunda tökezleyecek olsanız bile çalışkanlığınız ile üstesinden geleceğinize eminiz.

Mutlu bir yıl dileğiyle...


ASTROLOJİ.COM
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ