Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2445 görüntülenme )

AKP'nin Yeni Oyunları

AKP'li Akdağmadeni Belediyesi, iş başvurusu yapan vatandaşlara "AKP mitinginde katılmanız gerekmektedir" mesajı gönderdi.
  Yozgat’ın AKP’li Akdağmadeni Belediyesi, iş başvurusu yapan vatandaşlara “AKP mitinginde katılmanız gerekmektedir” mesajı gönderdi.

İş-Kur aracılığı ile Başkanlığı’nı AKP’li Suphi Daştan’ın yaptığı Akdağmadeni Belediyesi’ne iş başvurusu yapan bir vatandaşa, “İş başvurunuz kabul edilmiştir. Yarın saat 13.00′da Akdağmadeni AK Parti mitingine katılmanız gerekmektedir” mesajı gönderildi.

Akdağmadeni Belediyesı Yazı İşleri Müdürlüğü tarafından gönderilen mesajda ‘İiş kur aracılığıyla belediyemize iş başvurunuz kabul edilmiştir. Yarın saat 13.00′da Akdağmadeni AK Parti mitingine katılmanız gerekmektedir” denildi.


Yozgat, 7 Haziran seçimlerinde 3 AKP, 1 MHPi milletvekili çıkarmıştı. 1 Kasım seçimleri için ANAP’lı eski Bakan Lütfullah Kayalar’ın da bağımsız olarak yarışa girmesi ile Yozgat’ta dengelerin değişebileceği belirtiliyor.Kaynak  : Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SAVCI ÖZ ZAMAN’I NASIL KURTARDI ŞOK!.. DOĞALGAZA SABOTAJ! ŞOK! MHP GENEL MERKEZİ BOŞALTILDI! Ilık Su İçmem diyorsanız, BU HABER SİZİN İÇİN! ŞOK! BAHÇELİ EKİBİ'NDEN AKILALMAZ PROVOKASYON! Dünya Liderleri İstanbul'da Buluşuyor! MİT eski Daire başkanı Eymür'ün amacı ne... Hollande, terör örgütü heyeti ile görüştü

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Vay Vay Vay! Kadınları da Silahlanmaya Başladı!