Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2452 görüntülenme )

AKP'nin Yeni Oyunları

AKP'li Akdağmadeni Belediyesi, iş başvurusu yapan vatandaşlara "AKP mitinginde katılmanız gerekmektedir" mesajı gönderdi.
  Yozgat’ın AKP’li Akdağmadeni Belediyesi, iş başvurusu yapan vatandaşlara “AKP mitinginde katılmanız gerekmektedir” mesajı gönderdi.

İş-Kur aracılığı ile Başkanlığı’nı AKP’li Suphi Daştan’ın yaptığı Akdağmadeni Belediyesi’ne iş başvurusu yapan bir vatandaşa, “İş başvurunuz kabul edilmiştir. Yarın saat 13.00′da Akdağmadeni AK Parti mitingine katılmanız gerekmektedir” mesajı gönderildi.

Akdağmadeni Belediyesı Yazı İşleri Müdürlüğü tarafından gönderilen mesajda ‘İiş kur aracılığıyla belediyemize iş başvurunuz kabul edilmiştir. Yarın saat 13.00′da Akdağmadeni AK Parti mitingine katılmanız gerekmektedir” denildi.






Yozgat, 7 Haziran seçimlerinde 3 AKP, 1 MHPi milletvekili çıkarmıştı. 1 Kasım seçimleri için ANAP’lı eski Bakan Lütfullah Kayalar’ın da bağımsız olarak yarışa girmesi ile Yozgat’ta dengelerin değişebileceği belirtiliyor.







Kaynak  : Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ZARRAB DAVASI BÜYÜYOR... AYAKKABI KUTUSU DA İŞİN İÇİNDE!.. Fesleğenin 6 Önemli Faydası! Alman medyası PKK propagandasına soyundu Süleyman Şah Türbesi'ne Ne Oldu? İşte Son Görüntüleri... Şehit Babası İsyan Etti Bağdat'tan Yeni Hamle! ÇEK CUMHURİYETİ'NDEN KRİTİK TÜRKİYE KARARI!.. Halk Beyaz Bayraklarla O İlçeyi Terk Ediyor!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
DARBE GÜNÜ GENELKURMAY'DA GÖRÜLEN AKP'Lİ VEKİL HAKKINDA ÇOK ÇARPICI İDDİA!..