İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray, Anadolu Ajansı’nın İstanbul seçimleri ile ilgili iddiaları sonrası açıklama yaptı. Twitter hesabından bir paylaşım yapan Çıray, “Sandıklarda FETÖ'cü konusu gerçekse bile YSK'yı değil idareyi bağlar. Onları oraya atayanlar ve seçim takvimine uygun, zamanında itiraz etmeyen AKP'liler düşünsün. Geçiniz” ifadelerini kullandı.

Anadolu Ajansı, İstanbul'da seçimlerde usulsüzlük iddiasıyla sandık kurulu başkan ve üyeleri hakkındaki soruşturmada 43 şüphelinin FETÖ'yle irtibatı olduğunu öne sürmüştü.

İSTANBUL SEÇİMİNDE FETÖ SORUŞTURMASI!..

Anadolu Ajansı, İstanbul seçimlerinde usulsüzlük soruşturmasında 43 şüphelinin FETÖ ile irtibatı tespit edildiğini duyurdu. Ajanslara düşen Anadolu Ajansı haberinde “İstanbul'da sandık kurulu başkan ve üyeleri soruşturmasında 43 kişinin FETÖ irtibatı” bulunduğu bildirildi.

AKP'DEN BİR SUÇ DUYURUSU DAHA!.. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, "KHK'lılarla ilgili YSK'ya ek dilekçe vereceğiz" dedi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İstanbul seçimlerine yönelik itirazlar hakkında "KHK ile kamudan ihraç edilenlerin oy kullanmasına ilişkin YSK'ya ek dilekçe vereceğiz" dedi.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ