Genel
21 Ocak 2019 ( 1359 görüntülenme )

AKP'de İSTİFA!

Balıkesir'de AKP’den istifalar devam ediyor. 31 Mart için gösterilen adayı beğenmeyin istifa eden Burhaniye teşkilatının ardından Marmara Adalar teşkilatı yöneticileri de aynı gerekçeyle görevlerinden istifa ettiler.

Marmara Adalar ilçe başkanı Gül Ağaoğlu, Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy'un yeniden aday gösterilmesine tepki olarak, ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte istifa ettiğini açıkladı. İstifa kararını sosyal medya hesabından duyuran Ağaoğlu, şunları söyledi:

'TEPKİ İSTİFASI'

“İlçe yönetimi olarak, partimizin ilke ve esasları üzerinde kaynaşma ve anlaşma yaşayamadığımız Belediye Başkan adayı ile yerel seçimlere iki kutuplu olarak girmemiz partimiz için isabet olmayacağı gibi başarı da getirmeyecektir. 


‘Ben değil, biz' anlayışını da tesis edemediğimiz adayımızın yerel seçimlerde kendi yönetim ekibini kurarak yoluna devam etmesi ve de sahip olduğumuz etik değerler açısından, ilçe yönetim kurulu üyelerimiz ile yaptığımız istişareler sonucunda, Ak Partimizin Marmara İlçemizde başarısı ve bekası için istifa etme kararı almış bulunmaktayız”

kaynak:sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ