4593 görüntülenme23 Mart 2019
AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, partilerinden ayrılanlarla ilgili olarak, “Hangi yüzle bir daha AKP’nin kapısını çalacaklar” ifadelerini kullandı. Taşkesenlioğlu, muhalefet partileri için ise ‘terörist’ yakıştırmasında bulundu.

Yerel seçimler öncesinde AKP’nin politikalarından memnun olmayanlar ve partiden ayrılanlar için sert ifadeler kullanıldı.

'BAŞKASI SEÇİLİRSE HİZMET YOK'

AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, AKP’den ayrılanları hainlikle, muhalifleri ise terörist olmakla suçlayarak, kendi partileri dışından birinin seçimi kazanması halinde, vatandaşların hizmet alamayacağını söyledi. Taşkesenlioğlu’nun sosyal medyadaki videosunda ayrıca şunları söylediği görüldü:

'TRENDEN İNENLER GERİ BİNEMEZ'

“AKP’ye hainlik yapanlar hangi yüzle AKP’nin kapısına gelecekler. Sayın Cumhurbaşkanımın bu kadar vefa mücadelesi söylediği… Türkiye’nin geleceği ile ilgili önemli bir seçime girerken, onlar yanımızda durmak, edepleriyle oturmak yerine zillet ittifakının yanında olanlar, hangi yüzle tekrar AKP’nin kapısını çalacaklar? Cumhurbaşkanım, trenden inenlerin bir daha trene binme şansı olmadığını defalarca söyledi.”

kaynak:yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ