Reklamlar
Anasayfa » Haber
09 Şubat 2017 ( 7198 görüntülenme )

AKP'li Vekil'den TUHAF AÇIKLAMA!

Selçuk Özdağ: Allah’ın haricinde herkes hata yapar, peygamberler de hata yapmışlardır.

AKP Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, akademisyen ihraçları için, “Elbette ki yanlışlıklar vardır, layüsel olan sadece ve sadece Allah'tır. Allah'ın haricinde herkes hata yapar, peygamberler de hata yapmışlardır, hatalarına “zelle” ifadesi kullanılmıştır. Bu hatalara, önemli olan, bilinçli mi yapılıyor, bilinçsiz mi yapılıyor diye bakmak lazım” dedi.


Meclis'te HDP'nin ihraçlara ilişkin grup önerisi üzerine konuşan Özdağ, 28 Şubat'ta kendisinin de üniversiteden atıldığını belirterek şöyle dedi: 

“3 defa atıldım ve 3 defada da geri döndüm. Eğer burada çeşitli akademisyenlerle ilgili bir haksızlık varsa, eğer bir ince eleyip sık dokuma yapılmamışsa bunlarla ilgili şimdiye kadar olduğu gibi nasıl düzeltmeler yapıldıysa hep beraber bunları düzeltmek de bizim için hem vicdanı bir borç hem de insani bir borçtur. Bir yanlışlık varsa, bir iltisakları yoksa bunları yapmak da bizim görevimizdir.”

Kaynak:sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Abdullah Gül’ün oğlundan bir günde on şirket Erdoğan "LAZ mıyız TÜRK müyüz" Diye Sormuş... Bakınız Ne Cevap Almış! ŞOK! IŞİD'den KORKUNÇ FETVA! Erdoğan'dan ABD'ye Tehdit Gibi Uyarı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Şehit Komiser Yardımcısı Aktaş’ı, 15 Bin Gümüşhaneli Uğurladı!