AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Türkiye’de de uygulanmaya başlanan koronavirüs karantinasının, Erdoğan’ın her fırsatta teşvik ettiği 3 çocuk konusunda bir fırsat olabileceğini söyledi.

EVDE KARANTİNA
Çin’de ortaya çıkan ve kısa sürede dünyaya yayılan koronavirüste Türkiye’deki vaka sayısı 47’ye ulaştı. Koronavirüsün yayılmasını önlemek için evlerde karantina uygulamasına ise kademeli olarak geçilmeye başlandı. 65 yaşın üstündeki vatandaşlara idari izin verilirken yurt dışından gelen vatandaşların 14 gün karantinada kalması isteniyor.

TEPKİ VAR
'Yeliz' lakabıyla tanınan AKP İstanbul Milletvekili Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, koronavirüs karantinasına çok farklı bir açıdan bakarak sosyal medya kullanıcılarını şaşkına çevirdi. Çamlı, karantinanın çocuk yapma fırsatı olarak değerlendirilebileceğini söyleyerek sosyal medyada tartışmalara neden oldu. Çamlı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"KORONA HAYRA VESİLE OLACAKTIR"
#Reisicumhur'umuz,ileriye dönük azalma eğiliminde olan nüfus meselesiyle ilgili olarak,iştirak ettiği her nikahta #3çocuk meselesini hatırlatıyor,teşvik ediyordu..Şer gibi gözüken #Korona, istirahati bu manada berekete,hayra vesile olacaktır#GüçlüMilletGüçlüDevletOldu”

'Yeliz' lakabıyla tanınan AKP İstanbul Milletvekili Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, koronavirüs karantinasına çok farklı bir açıdan bakarak sosyal medya kullanıcılarını şaşkına çevirdi. Çamlı, karantinanın çocuk yapma fırsatı olarak değerlendirilebileceğini söyleyerek sosyal medyada tartışmalara neden oldu.

Kaynak: günboyu

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ