3212 görüntülenme 25 Ekim 2019
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Aydın'ın AKP Aydın Milletvekili Mustafa Savaş'ın CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu ittiği görüntülere ilişkin, "Halk da sizi sandıkta itecek" ifadelerini kullandı.

‘TERBİYESİZLİK’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na AKP milletvekili Mustafa Savaş fiziki saldırıda bulunmuştur. Bu ne siyasi saygıya ne de insani nezakete uyar. Bu açık bir terbiyesizliktir. Özlem Çerçioğlu’na yapılan terbiyesizliği şiddetle kınıyorum” dedi.

‘HALK DA SİZİ SANDIKTA İTECEK’

Seyit Torun, “Tunç Soyer’e yapılan ahlakdışı medya saldırısı, Ekrem İmamoğlu’na karşı yapılan ihale dalaveresinden sonra şimdi de bir kadın büyükşehir belediye başkanımıza fiziki saldırıda bulunuyorlar. AKP’nin amacı başkanlarımızı çalıştırmamak. Başkanlarımıza planlı ve sistemli saldırı var. Biz bunların üstesinden geleceğiz ve halkımıza hizmeti sürdüreceğiz. Bize, halkın temsilcilerine sizin ayak oyunlarınız sökmez. Halk sizi sandıkta ittirecek” diye konuştu. Torun sözlerine şöyle devam etti:

‘MEDYA VE TROLLER İŞ BAŞINDA’

“Çok benzer şekilde, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı’mız Tunç Soyer, AKP medyası ve trollerinin saldırısı altında. Sahte gündemler ve algı operasyonlarına malzeme yapılıyor. Belli ki birileri onu da böyle saygısızca itme derdinde. Belli ki sandıkta alınan 20 puan fark hazmedilememiş. Buna da izin vermeyeceğiz. Aynı şeyi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu üzerinde de deniyorlar. Ekrem İmamoğlu’nun attığı 800 bin farkı sindirmek zor tabii. Ekrem Başkan Haydarpaşa’da da, Sirkeci’de de fark atacak. Kimsenin şüphesi olmasın.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ