Reklamlar
Anasayfa » Haber
14 Eylül 2017 ( 1803 görüntülenme )

İLGİNÇ İDDİA!.. AKP'li Eski VEKİL'den TEHDİT!..

İNCİ: HENDEK'TE HUKUK DA MAHKEME DE BENİM


Sakarya'nın Hendek İlçesi'ne getirilmesi düşünülen yarı açık cezaeviyle ilgili Hendek Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda bir toplantı yapıldı.

Bizim Sakarya Gazetesi’den aktardığı habere göre; toplantıya Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, AKP ilçe başkanı Ali Kemal Sofu, MHP ilçe başkanı Turgut Babaoğlu, belediye meclis üyeleri, yurttaşlar ile eski AKP milletvekilli ve eski Hendek Belediye Başkanı olan Sakarya Kent Konseyi Başkanı Ali İnci katıldı.

Toplantı sonrasında ise meclis toplantı salonu koridorlarında bir saldırı yaşandı. Gazeteci Orhan Topçu’nun üzerine yürüyerek, fiziki saldırıda bulunan Ali İnci Benim hakkımda yazı yazma, seni kötü ederimsözleriyle Orhan Topçu’yu tehdit etti.

Bunun üzerine Topçu, “Ne yapacaksınız beni dövdürtecek misiniz? Siz bir siyasetçisiniz ve ben sizin hakkınızda yazmaya devam edeceğim. Yazılarımla ilgili bir sıkıntınız var ise hukuki yollara başvurun. Susarsam, dilsiz şeytanım. Susmayacağım” sözleriyle İnci’ye karşılık verdi.

Bu sözler sonrasında İnci, “Hendek’te hukuk da mahkeme de belediye de benim” diyerek yeniden Orhan Topçu’nun üzerine yürüdü. Saldırıyı, araya girenler önledi.

Kaynak: Cumhuriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

METEOROLOJİDEN SON TAHMİNLER! FLAŞ!.. VE SAADET PARTİSİ AKP'YE İSYAN ETTİ!.. ŞOK!.. ADİL ÖKSÜZ SORUŞTURMASINDAN BAKIN KİM ÇIKTI... PROFESÖRDEN DEPREM AÇIKLAMASI! Feyzioğlu'ndan KAMUOYUNA KRİTİK UYARI! Türkiye'nin Musul Başkonsolosluğu Binasıyla ilgili Flaş Gelişme! Adalet Bakanı'ndan YSK AÇIKLAMASI! ABD'den ŞOK Başika Açıklaması!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Mobil Bankacılığı Kullananlar Dikkat!