Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2674 görüntülenme )

AKP'li Belediye Başkanından ŞOK İstifa!

Hem partisinden hem de görevinden istifa etti!

Rize’de hakkında çıkartılan FETÖ iddiaları üzerine, AK Partili Büyükköy Beldesi Belediye Başkanı Mustafa Külünkoğlu partisinden ve görevinden istifa etti.

Rize’nin Çayeli ilçesine bağlı Büyükköy Beldesi Belediye Başkanı Mustafa Külünkoğlu, son günlerde FETÖ iddiaları üzerine, düzenlediği bir açıklama ile görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Külünkoğlu yaptığı açıklamada, “Yerel seçimlerde partimden gelen davet üzerine aday oldum. Halkımızın teveccühü ile başkan seçildim. Görevimi 2.5 yıl boyunca gurur ve onurla sürürdüm. Bugün ise görevimden istifa ediyorum. Onlarca ülke, yüzlerce oluşumun hedefi, Ak Partiyi zayıf düşürüp Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’a zarar vermektir. En acısı ise partimizin içerisinde ki fitnecilerin de yapmasıdır. Günlerdir kamuoyunu iftiralarla meşgul eden sözde Ak Partililer, attıkları her iftira ile partimize ve Sayın Cumhurbaşkanımıza bile bile zarar verdiler. Ben içimizdeki fitnecilere, koltuk sevdalılarına, koltuk uğruna davasına ihanet etmenin hiçbir büyük görevle ölçülemeyeceğini göstermek için Belediye Başkanlığı görevimden istifa etme kararı aldım” dedi.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

“Miting Yapınca Mücadele Yaptıklarını Sanıyorlar” Ne Şemdinli bir ilkti, ne de Soma bir son! İŞTE ASIL HEDEF BU! AB'den Şok PKK Kararı! ADALET YÜRÜYÜŞÇÜLERİNDEN FLAŞ BAYRAM MESAJI... Türk Ordusu'na kumpas kuranlar yargılanmalıdır! BAŞBAKAN YILDIRIM'DAN İNANILMAZ ABD AÇIKLAMASI!.. RUS Savaş Uçağı VURULDU!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Diyanet'ten YUSUF EL KARADAVİ AÇIKLAMASI...