Politika
28 Ekim 2017 ( 9065 görüntülenme )

AKP'Lİ BAŞKANI ŞİKAYET EDEN AKP'Lİ ÇIKTI!..

VOLKAN YILMAZ’I ŞİKAYET EDENLER AK PARTİ’Lİ ÇIKTI!


Fetö’den yargılanan ve yargılaması devam ederken Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden ödül alan ve daha sonra çıktığı ilk duruşma da beraat eden Ak Parti’li Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz davasında flaş gelişme!

KARARA İTİRAZ!

Şikayetçi Şenol Fışkın, Yalova Ağır Ceza Mahkemesine başvurdu ve süre tutum dilekçesi vererek gerekçeli kararın açıklamasından sonra Bölge İdare Mahkemesinde karara itiraz edeceğini mahkemeye bildirdi.

"BENİ CHP VE HDP ŞİKAYET ETTİ DEMİŞTİ"

Fetö sanığı olduğu ve yargılaması devam ettiği halde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden ödül alan, olayın ortaya çıkıp ulusal basına yansımasının ardından Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz yaptığı açıklama da , kendisini şikayet edenlerin HDP’li ve CHP’li olduklarını söylemişti.

Fetö’den yargılanan Ak Parti’li Başkan Volkan Yılmaz,”Söz konusu iddia sahipleri HDP’li ve CHP’li kiracı ve yer sahibinin basına yaptığı manipülasyondur.” demişti.

ŞİKAYETÇİLER AK PARTİ’Lİ ÇIKTILAR!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın,”Tanıdığınız FETÖ’cüleri ihbar edin, bu bir vatanseverlik borcudur” demesi üzerine harekete geçen ve Ak Parti’li Belediye Başkanı Volkan Yılmaz‘ı şikayet eden Mehmet Karanfil‘in de, Şenol Fışkın‘ın da Ak Parti’li oldukları ve halen aktif üye oldukları, Mehmet Karanfil’in Ak Parti Teşkilat kurucularından olduğu ortaya çıktı.

İŞTE KİMLİKLERİ:

Kaynak: Yalova/ Revizyon

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ