Genel
04 Şubat 2020 ( 1297 görüntülenme )

AKP'li Başkan Uçtu: 'Önce Bodrum'

Muğla'nın Bodrum ilçesinde AKP ilçe başkanlığına getirilen Osman Gökmen düzenlenen mini törenle görevine başladı. Törende konuşan AKP Muğla İl Başkanı Kadem Mete'nin sözleri ise törene damga vurdu.

'ÖNCE BODRUM'U SONRA MUĞLA'YI ALACAĞIZ'

Mete, “Ak Parti olarak Muğla'yı almamıza çok az kaldı. 3. milletvekilini kıl payı kaçırdık. Ancak Bodrum'u almadan Muğla'yı almamız zor. O nedenle Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u aldığı gibi biz de önce Bodrum'u sonra Muğla'yı alacağız. Osman kardeşim ve ekibimiz bu işi başaracak güçte” 

'SIRAYLA GİDİYORUZ'

“Son seçimlerde Muğla’da üçüncü milletvekilliğini yaklaşık 360 oy ile kaybettik. 3. Milletvekili kazansaydık şimdi durum çok farklı olurdu. Ancak Muğla’daki 7 belediye başkanlığını kazanarak yerel seçimlerde başarı çıtamızı yüzde 50’nin üzerine çıkardık."


'ÖNCE BODRUM SONRA MUĞLA'

"Şimdi bu başarıyı daha yukarılara çekmek ve Muğla’yı almak istiyoruz. Ancak Muğla’yı almak için Bodrum’u almak gerekli. Çünkü Bodrum hem ekonomi hem turizm hem de siyaset açısından çok önemli. Fatih’in İstanbul’u aldığı gibi önce Bodrum’u sonra Muğla’yı alacağız, Osman kardeşim ve kuracağı ekip, ilçedeki arkadaşlarımız bunu başaracak güçte, buna inanıyoruz.”dedi.

AKP Muğla İl Başkanı Kadem Mete’nin bu sözleri tepki çekti.

Kaynak: sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ