Reklamlar
Anasayfa » Haber
30 Ağustos 2017 ( 972 görüntülenme )

AKP'li BAKAN'dan AKILALMAZ BENZETME!..

Gençlik ve Spor Bakanı Bak: Bu millet onlarca destan yazdı


Gençlik ve Spor Bakanı Bak, "Bu millet onlarca destan yazdı. Çanakkale'de, Başkomutanlık Meydan Muharebesi'nde bu topraklarda destan yazdı. Bu millet 15 Temmuz'da destan yazdı." dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında geldikleri Kütahya'da, Başkomutanlık Meydan Muharebesi'nin 95'inci yıl dönümü etkinliklerine katıldı.

30 Ağustos ruhunun Türkiye Cumhuriyeti'ni geleceğe güçlü adımlarla taşımak için yazılmış bir destan olduğuna işaret eden Osman Aşkın Bak, şöyle konuştu:

"ÇANAKKALE'DE, 30 AĞUSTOS'DA DESTAN YAZDIK"

"30 Ağustos, askeri zekasını milletiyle birleştiren Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının yazdığı bir destandır. Biz gençlerimize, milletimize güveniyoruz. Biz geleceğimiz olan gençlerimize inanıyoruz. Bu millet onlarca destan yazdı. Çanakkale'de, Başkomutanlık Meydan Muharebesi'nde bu topraklarda destan yazdı. "

"15 TEMMUZ'DA DA DESTAN YAZDIK"

"Bu millet 15 Temmuz'da destan yazdı. Dünya bu milletin kahramanlıklarını, destanlarını okumakla vakitlerini geçirecek. Şunu unutmayalım; Hiç kimse bu millete diz çöktüremez. Hiç kimse bu millete boyun eğdiremez ve bunu her zaman söylüyoruz. Milletimizle gurur duyuyoruz. Biz 'tek millet' diyoruz, 'tek bayrak' diyoruz, 'tek vatan' diyoruz, 'tek devlet' diyoruz. Ve herkese 15 Temmuz'da dedik ki; 'Bu millete asla diz çöktüremezsiniz'. 15 Temmuz gecesi bu ülkeye darbe yapmak isteyenlere bu millet darbe yapmıştır. Bu ülkede milletin gücü, silahın gücünü yenmiştir."

Bakanlar Bak ve Eroğlu, konuşmaların ardından çeşitli yarışmalarda dereceye girenlere ödüllerini verdi.

Programa, Afyonkarahisar ve Kütahya valileri, milletvekilleri, belediye başkanları, garnizon komutanları, askeri erkan, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Gençlik ve Spor Bakanı Bak: Bu millet onlarca destan yazdı
Kaynak: AA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BOLU VALİLİĞİ'NDEN ADALET YÜRÜYÜŞÇÜLERİNE İLGİNÇ UYARI!.. EGE DENİZİ'NDE KORKUTAN DEPREM! FLAŞ!.. DÜNYANIN EN KALİTELİ BALIĞI BAKIN NERDEN ÇIKTI!.. Tarihi Zafer! Fenerbahçe Avrupa Şampiyonu Oldu! BARZANİ'DEN ORTADOĞU'YU KARIŞTIRACAK ŞOK HAMLE!.. MHP'de BAHÇELİ'YE ŞOK TEPKİ!.. DOMATES ÜRETİCİLERİNE KÖTÜ HABER!.. YABANCI BANKALAR GELİYOR!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MÜNİH'TE TÜRK BAYRAĞI'NA SKANDAL TAVIR!..