Ana Sayfa
08 Aralık 2016 ( 2493 görüntülenme )

AKP'Lİ BAKAN: AĞLAMAKTAN GÖREMEDİK!

Şu laflara bakın... Bu ne alçakça bir riyadır!

ÖZHASEKİ: AĞLAMAKTAN GÖREMEDİK

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 15 Temmuz darbe girişimi, Ergenekon olayları, çalınan imtihan soruları ve bakanlığın çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

BÖYLE BİRE SAKLANMA DÜNYA TARİHİNDE AZDIR

FETÖ/PDY örgütünün 50 yıldır kendini saklandığını ve bunu dini alet ederek kullandığını söyleyen Bakan Özhaseki,

"15 Temmuz'da müthiş bir kalkışmayla karşı karşıya kaldık. Bu insanlar 40-50 yıldır kendilerini saklamışlar. Böyle bir saklanma, gizlenme herhalde dünya tarihinde çok azdır. 40-50 yıl boyunca hazırlanmış bir yapıyı hiçbirimiz bilmiyorduk. Bize bakan cephesinde, kibar bir yüz var.

Çevremizde vardır bu insanlardan, nezaketli bir insan, güler yüzlü. Tüm dünyanın 170 yerinde Türk okulları açıyor. Orada Türk bayrağı var. Atatürk var ve İstiklal Marşı okutuyorlar. Siyah çocuklar geliyor, İstiklal Marşı okuyorlar, hepimiz hüngür hüngür ağlamaya başlıyoruz.

Duygulanıyoruz ve 'hizmet ediyoruz' diyorlar. Herkes çocuklarını teslim ediyor. Zenginler paralarını vermeye başlıyorlar. Okullar ve yurtlar yaptırmaya başlıyorlar. Bunun arka tarafından vahşi bir yapı ve son güne hazırlık varmış. İşin en acı tarafı da yüce dinimizi buna alet ederek yaptıkları bir ortam varmış" dedi(dha).

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ