Reklamlar
Anasayfa » Haber
13 Ağustos 2017 ( 10148 görüntülenme )

AKP Genel Başkanı Erdoğan'dan VATANDAŞA İNANILMAZ ÇAĞRI!..

Erdoğan: ‘VARSA İHBAR EDİN"


AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘FETÖ‘yle bağlantılı isimleri AKP çatısı altında barındıramayacaklarını belirterek, partililerden ‘varsa’ bu isimleri hemen bildirmelerini istedi.

Gazete Diken'de yer alan habere göre, Antalya’da, partinin il danışma meclisinde konuşan Erdoğan şunları söyledi: 

‘Yolunu kaybedenler de oldu’
“Partimiz içinde de yolunu kaybedenler elbette oldu. Milletvekillerinden, belediye başkanlarından, teşkilat mensuplarından bazı firelerle elbette karşılaştık fakat yaşadığımız saldırının büyüklüğünü dikkate aldığımızda bunların sayısı ve oranı çok küçük.”

“Partiyi sırtlamak yerine partinin sırtına binenleri kenara çekmek de milletimize karşı sorumluluğumuzun gereğidir” diyen Erdoğan şöyle devam etti:

‘Varsa hemen bildirin’
 “Partimizin çatısı altında FETÖ ile iltisakı olanları asla barındıramayız. Yol yakınken nerede FETÖ ile bağlantısı olanlar varsa hemen bize bildirin. Anında kapıya koymaya mecburuz. Bunlar bu milleti böldüler, ümmeti parçaladılar. Utanmadan, sıkılmadan şu anda Pensilvanya’da, Almanya’da park ettiler. Daha siz çok yerlere kaçacaksınız. Afrika’ya kaçacaksınız. Ama siz kaçacaksınız biz kovalayacağız.”

Kaynak: Diken

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK!.. AKP'Lİ VEKİL'DEN BARZANİ'YE İNANILMAZ DESTEK! Kahvehanede Silahlı Kavga! 2 MİLYON EMEKLİYE ZAM KAPIDA! İzleyiniz... MHP KURULTAYI'NDAN TARİHİ BİLDİRİ! İP KOPTU!.. BURSA'DA ÇOK AĞIR "NUTUK" SKANDALI!.. Paralel Yapı Kırmızı Kitapta Sayıştaydan TCDD İçin Şok Rapor Türkiye'de Adli Kolluk Nasıl Kurulur?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
BAKAN'DAN ÜRETİCİLERE ŞAŞIRTICI AÇIKLAMA!..