Politika
29 Mayıs 2018 ( 4517 görüntülenme )

'AKP GENEL BAŞKANI AĞIR KONUŞTU'

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haliç Kongre Merkezin'de İstanbul'un Fethi kapsamında düzenlenen kutlama etkinliğine katıldı. Erdoğan’ın öne çıkan açıklamaları şöyle:

“ATATÜRK’ÜN MİRASINA İHANET EDİYORLAR”


“Cumhuriyeti kuran parti olduğunu iddia ettikleri halde milletimizi bölmek, ülkemizi parçalamak, devletimizi yıkmak için çalışan bölücülerin payandası haline gelenler, Atatürk’ün mirasına da ihanet ediyorlar.”

“BİZANS’IN UZANTILARIYLA MÜCADELE EDİYORUZ”

“Bu seçimlerde dış politika vaatlerini Türkiye’nin ve Türk milletinin çıkarlarına göre değil, Bizans’ın günümüzdeki temsilcileri olarak gördüğü güçlerin taleplerine göre sıralayan partilerle yarıştığımızı biliyoruz.”

“ONLAR İSTANBUL’UN FETHİNİ HAZMEDEMEYENLERDİR”

“Türkiye’ye terörle mücadeleden ekonomik şantaja kadar her konuda saldıranların ağzıyla dış politika perspektiflerini kuranlar İstanbul’un fethini hala hazmedemeyenlerdir.”

BAHÇELİ DE ERDOĞAN’LA AYNI DİLİ KONUŞMUŞTU

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Köhne Bizans durmuyor, ama 24 Haziran’da dağılacak, inşallah bir daha da toparlanamayacaktır” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul’un fethinin 565. yıldönümü dolayısıyla Twitter hesabı üzerinden mesaj yayımladı. Bahçeli'nin yayımladığı mesaj şöyle:

“BİZANS ÇÖKMÜŞTÜ”

“İstanbul'un Fethi'nin 565'inci yıl dönümünde, Türklüğün fetih ruhunu, Fatih çıkarma potansiyel ve gücünü tekrardan gözden geçirmek ve değerlendirmek en samimi dileğimdir. Bizans fitneydi, günahtı, vebaldi, rezaletti, melanetti, o devirde tarihin çıban başıydı. Türk geldi, batıl kaybetti.”

“BİZANS YİNE KARŞIMIZDA, 24 HAZİRAN’DA DAĞILACAK”

“Bizans çöktü sanıyorduk, meğer yaşıyormuş, çürük bedenlere nüfuz etmiş, soysuz fikirlere sinmiş, satılık ve karışık zihniyetlere sızmış halde husumeti kamçılıyor, huşuneti kışkırtıyor. Köhne Bizans durmuyor, ama 24 Haziran'da dağılacak, inşallah bir daha da toparlanamayacaktır.”

BİZANS KOMPLOSU

Cumhur İttifakı’nın, Bizans komplosuna karşı millet aklını harekete geçiren, millet aklıyla hıyanet ve hücuma sur çeken 565 yıl önceki aşk, ahlak ve adanmışlık olduğunu söyleyen Bahçeli;

“BİZANS KALINTILARI BİR KEZ DAHA EZİLECEKTİR'

“Belini doğrultan, iç ve dış destekçileri olan Bizans kalıntıları bir kez daha ezilecekler ve ademe mahkum edilecektir. Bugün karşımıza çıkan küresel tuzakların ve tarihi düşmanlıkların dayanağı 1453 yılında İstanbul'un Türkler tarafından fethi ile başlayan süreçle yakından bağlantılıdır. Bunu biliyor, bunu kavrıyor, oyunları milletçe bozmak için Cumhurun sinesinde ittifakla duruş gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

BUGÜN MİLLET İTTİFAKINA BİZANS- DÜŞMAN DİYEN BAHÇELİ, ERDOĞAN İÇİN DE BAKIN NE DEMİŞTİ?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Bursa'da halka seslendi.

“ELİNDE KURAN ARKASINA HAÇ TAKAN GÜNAHKAR”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Güneydoğu Anadolu mitinglerinde kürsüde Kürtçe Kuran-ı Kerim'i göstermesine atfen, "Bugün karşımızdakiler önde eline Kuran alıp, arkada haç takan, kameralarla camilere girip yolsuzluğa, hırsızlığa bulaşan günahkârlardır" dedi. Bahçeli'nin konuşmasından satırbaşları şöyle:

“HIRSIZLIĞA BULAŞMIŞ GÜNAHKAR”


“Türk milleti Damat Feritleri görmüştür. Türk milleti Yunan işgalinin başarısı için dua eden köhnemiş nazır bozuntularına şahit olmuştur. Bunların hepsi geride kalmış, niyetleriyle beraber tarihe gömülmüştür. Bugün karşımızdakiler önde eline Kuran alıp, arkada haç takan, kameralarla camilere girip yolsuzluğa, hırsızlığa bulaşan günahkârlardır.”

“HARAMZADE AKP”

“AK Parti milletvekili sayısının avantajını Meclis'te değerlendirememiştir. Rüşvetçiler 13 yıldır keyif ve konfor içindedir. 13 yıldır yedikleri önünde yemedikleri ise arkalarındadır. Kaçak ve karanlık saraya 1 trilyondan fazla para harcadılar. Buna da itibar dediler. İtibarı haramda aradılar”.

“İŞBİRLİKÇİ VE RİYAKAR”


“Korkmadılar. İstismara taptılar. İşbirlikçi ve riyakar oldular. Har vurup harman savurdular. Kanunsuzluğun çukuruna düştüler. Bir yandan hırsızlık yaptılar. Diğer yandan hukuku katlettiler. 17-25 Artalık'ta suç üstü yakalandılar. Ama darbe dediler”.

“TÜRK MİLLETİ ŞİMDİ KARAR VERECEK”

“Türk milleti 31 gün sonra tarihi bir karar verecek. Gençler işsiz. Büyüklerde çaresiz. Mağdurlar buradadır. Mağdur olan siz değilsiniz. Mağdurlar buradadır. Mağdur olan çiftçidir. Memurdur. Emeklidir. Mağdur olan dürüst iş adamlarıdır. Mağdur Türkiye'dedir. Türk milleti 31 gün sonra tarihi bir karar verecektir”.

Durum bu, karar sizin.

Kaynak: ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ