Genel
11 Eylül 2017 ( 5142 görüntülenme )

BEKİR BOZDAĞ'DAN FLAŞ AÇIKLAMA!..

BOZDAĞ: BU BİR DARBE GİRİŞİMİ

Bakanlar Kurulu sonrası açıklama yapan Hükümet Sözcüsü Bozdağ, Zarrab davası hakkında "ABD yargısı aracılığıyla Türkiye'de darbe yapılmak isteniyor" ifadelerini kullandı.

Bozdağ şöyle devam etti:

"HUKUK DIŞI İŞLEM YAPILMADI"

"Türkiye ile iran arasındaki ticari ilişkilerin hepsi ulusal ve uluslar arası hukuka uygundur. Usülsüz hiçbir işlem yapılmamıştır. Türkiye’ynin yaptığı bütün işlemler uluslar arası bankacılık kapsamında yapılmıştı. Hukuk dışı hiçbir işlem yapılmamıştır".

"BU DA BİR DARBE GİRİŞİMİ"

"ABD’de Sarraf üzerinden yapılan operasyonun asıl amacı 17-25 Aralık’ta yapamadığı darbe girişimi, ABD yargısı kullanılmak suretiyle yeniden gerçekleştirilmek isteniyor.17-25 Aralık’ta bir hukuk darbesi yapılmak istenmiş, yarım kalmıştır." 

"BU BELGELERİ ONA FETÖ VERDİ"

"Eski savcı Bhara'nın elinde olan belgeler de  FETÖ üyeleri tarafından kendisine ulaştırılmıştır. ABD yargısı alet edilmiştir. Ve bu davanın hakimliğini yapacak olan hakim FETÖ'nün 17-25 Aralık hukuk darbesi kumpasından sonraki süreçte kendi haklılığını anlatmak için Türkiye'de bir konferansa katılmış ve FETÖ'nün argümanlarıyla Türkiye'yi ve Türk hükümetini eleştirmiştir."

"DELİL YOK UYDURMA ŞEYLER VAR"

 "Aynı hakim, şimdi Reza Zerrab'la ilgili karar verecek. Buyurun karar sizin. Zafer Çağlayan Türkiye'nin eski Ekonomi Bakanı olarak Türkiye Cumhuriyeti'nin çıkarlarını korumak zorundadır. Ortada delil yok, uydurma şeyler var ve onun üzerinden giden bir hengame var. Zafer Çağlayan Türk parlamentosunda görevini yapıyor. ABD müttefikimizdir. Bu gibi olaylar müttefikliğimizin önüne geçilmesine neden olmaktadır."

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ