Reklamlar

AKP'DEN BAHÇELİ'YE ŞOK İTİRAF!..

49666 görüntülenme 19 Mart 2017
Reklamlar
ÖZDAĞ: HDPliler evet diyecek

Manisa milletvekili Özdağ, HDP'lilerin 'evet' diyeceğini itiraf etti ve Ülkücüleri de referandumda 'evet' demeye çağırdı.

AKP Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, AKP Yunusemre ve Şehzadeler İlçe Teşkilatları tarafından sivil toplum kuruluşlarıyla buluşma toplantısı düzenlendi.
Başkanlık sistemiyle ilgili açıklamalarda bulunan Özdağ, referandumun kaderini Kürt seçmenin ve ülkücülerin değiştireceğini söyledi.

HDP'nin yüzde 8 oranındaki Kürt seçmeninin 'evet' diyeceğini savunan AKP'li Özdağ, Ülkücülere de "evet deyin" çağrısında bulundu.

HDP'LİLER 'EVET' DİYECEK

'Hayır' diyen Ülkücülere çağrı yapan Özdağ, şunları kaydetti:
"Ülkücüler, Devlet Bahçeli ile genel başkanlık meseleniz olabilir. Bu meseleyi referandumdan sonraya bırakın. Referandum üzerinden Bahçeli ile hesaplaşmayın. Siz, 'Lider, doktrin teşkilat sorgulanmaz' diyordunuz. Sinan Oğan’ı,  Meral Akşener'i, Koray Aydın'ı, sevebilirsiniz. O parti içindeki meseleniz. Gelin bu işe başkanlık sistemine karıştırmayın. 

Bugün referandumu belirleyecek iki grup var. 
Biri Kürtler. HDP'nin şuan ki oyları yüzde 8 civarında. Kürt kardeşlerim, evetçilerle beraber olacak. 

İki ülkücüler belirleyecek. Ben inanıyorum ki ülkücülerin üçte ikisi de 'evet' diyecek. Ben referandumda yüzde 54 ile 58 arasında 'evet' çıkacağına inanıyorum. Manisa'da da referandumda yüzde 60-62 oranında 'evet' oyu bekliyorum."

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP ÇÖKTÜ!.. AKP Gençlik Kolları Konferansı'nda AKILALMAZ TEHDİT! MESCİD-İ AKSA'YA TÜRK BAYRAĞI ASTILAR FLAŞ!.. CANLI YAYINDA NİHAT DOĞAN'A YILIN AYARI! PEKİ SİZ KİMİ KANDIRIYORSUNUZ SAYIN CUMHURBAŞKANI?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Alparslan Türkeş'in 12 Eylül Savunması - 1.bölüm