Reklamlar
Anasayfa » Haber
11 Eylül 2017 ( 362 görüntülenme )

ÜNAL KONUŞTU... CHP'YE AĞIR İTHAM, BAHÇELİ'ye MALUM...

ÜNAL: BAHÇELİ'YE BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR

ÜNAL: CHP TERÖR ÖRGÜTÜ YANINDA

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AKP'nin Manavgat 6. Olağan İlçe Kongresi'nde Devlet Bahçeli'yi övdü, CHP'yi de terör örgütü yanında gösterdi..


AKP Manavgat 6. Olağan İlçe Kongresi, Mehmet Akif Ersoy Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Kongreye AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal katıldı.

Mahir Ünal, yaptığı konuşmada, 

"CHP TERÖR ÖRGÜTÜ YANINDA"

“AK Parti iktidarı FETÖ terör örgütünün gerçek yüzünü ortaya çıkardıktan sonra kökünü kazımak için mücadeleye başlamıştır. Bu süreçte ana muhalefet partisi ne yazık ki terör örgütünün yanında yer almıştır. "

"BAHÇELİ'YE BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR"

"Bunun yanında MHP lideri Devlet Bahçeli ise bir devlet adamının nasıl olması gerektiğinin en güzel örneğini sergilemiş ve hükümetin başta terörle mücadele olmak üzere yaptığı güzel hizmetlerin yanında olmuştur. Ben buradan sizlerin huzurunda göstermiş olduğu tutum nedeniyle Sayın Devlet Bahçeli'ye bir kez daha teşekkür ediyorumdiye konuştu.

kaynak:yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dikkat!.. ÇEKİRDEK YERKEN CEZA YEMEYİN!.. Oğan'dan Bahçeli'ye Sert Tepki! Muayene Ücretleri Ne Kadar Oldu? Diyarbakır Saldırısında Son Dakika... TÜRKİYE'DEN KATAR'A FLAŞ DESTEK!.. Dikkat!..Meteoroloji UYARIYOR! MİROĞLU FENA DÖKÜLDÜ... AKP ŞAŞKIN!.. Ankara Emniyeti'nde Deprem!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Osman Pamukoğlu'ndan HÜKÜMETE ÇOK KRİTİK UYARI!..