Politika
09 Haziran 2019 ( 7036 görüntülenme )

AKP'de Yolun Sonu: 'OY VERİN TAPULARI VERELİM'

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Başakşehir Şahintepe Mahallesi’nde yaptığı konuşmada, "Belediye mührünü Binali Yıldırım’a verdiğimizde el ele imar uygulamalarını yapacağız" ifadelerini kullandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ile birlikte Başakşehir Şahintepe Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Mahallenin en temel sorunlarından biri olarak görülen imar problemlerinin çözüm formülleri mahalle sakinlerine tek tek anlatıldıktan sonra, Bakan Kurum vatandaşların sorularını cevapladı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, bakanlık olarak Şahintepe Mahallesi’nin imar problemine önem verdiklerini söyleyerek, şöyle konuştu;

‘BELEDİYE MÜHRÜNÜ YILDIRIM’A VERİRSENİZ İMAR SORUNU KALMAYACAK, TAPULARI VERECEĞİZ’’

“Rezerv Alan dışında kalan bölgede, bakanlığımla yaptığımız planımızı Büyükşehir Belediyesi Mührünü Başkan Adayımız Binali Yıldırım’a verdiğimizde inşallah ilçemizle el ele vererek yeni uygulamamızı yapacağız. Ben Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak şu sözü veriyorum ki Şahintepeli vatandaşlarımız imar planı sorunu kalmayana dek bu işin takipçisi olacağım. Yasin başkanım ile inşallah tapularınızı vereceğiz” dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ