AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal, YSK'nın İstanbul seçimini iptal kararı sonrası yapılan açıklamalara tepki gösterdi. Ünal, "İşine gelmediğinde anayasayı, hukuku, mahkemeleri kendi arzuları doğrultusunda karar verip vermemesine göre değerlendiren karanlık zihniyet bize demokrasi ve özgürlük dersi vermeye kalkıyor" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, sosyal paylaşım platformu sitesi üzerinden yaptığı açıklamada, YSK'nın İstanbul seçimini iptal etme yönündeki kararına tepki gösterdi. "Bu ikiyüzlülük ülkemizin geleceği ve demokrasisi için büyük bir tehlikedir" değerlendirmesinde bulanan Ünal, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

‘CHP KARANLIK ZİHNİYET’
"İşine gelmediğinde anayasayı, hukuku, mahkemeleri kendi arzuları doğrultusunda karar verip vermemesine göre değerlendiren karanlık zihniyet bize demokrasi ve özgürlük dersi vermeye kalkıyor. Bu ikiyüzlülük ülkemizin geleceği ve demokrasisi için büyük bir tehlikedir. YSK'nın yaptığı, AK Parti ya da CHP'ye göre değil Seçim Kanunu'na göre yasaya aykırı durumların değerlendirilmesi ve karara bağlanmasıdır." Diye konuştu.

Kaynak: Sputnik News

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ