Politika
02 Mayıs 2019 ( 16230 görüntülenme )

Turan yazdı: 'ÇÖKÜŞ KORKUSU BACADA'

Yerel seçimler sonrasında AKP'nin İstanbul sonuçlarını kabullenemeyişini köşesine taşıyan Sözcü yazarı Rahmi Turan, "Öyle görünüyor ki, AKP'de çöküş korkusu başlamış durumda… AKP'nin içinde ihanet şebekesi olduğunu söyleyenler bile var" dedi.


Rahmi Turan, "Siyasi gaspçılık!" başlıklı yazısında 'AKP'de çöküş başladı Bu nedenle İstanbul seçimlerinin iptali için var güçleriyle asılıyorlar.' dedi. Rahmi Turan'ın yazısından ilgili bölüm şöyle:

'KORKU VAR BU YÜZDEN SEÇİM İPTALİNE ASILDILAR'

"Öyle görünüyor ki, AKP'de çöküş korkusu başlamış durumda… Partinin her yanında çatlama sesleri geliyor! AKP'nin içinde ihanet şebekesi oldu­ğunu söyleyenler bile var!17 yıldır iktidarda olan parti, denize düşen fakat yüzme bilmeyen bir kaza­zede gibi çırpınışlar içinde…Bu nedenle İstanbul seçimlerinin iptali için var güçleriyle asılıyorlar.

Yüksek Seçim Kurulu çiftlikleri­nin kâhyası sanki… “Emriniz olur” diyerek seçimi iptal mi edecek?Ben hâlâ, YSK'da “âdil, vicdanlı, yürekli” hâkimler vardır diye düşünüyorum. Türkiye'yi kaosa sürükleyecek hukuksuz bir karara imza atmazlar!"

'SANDIĞA GÖMÜLÜRLER'

Aksi olursa ne olur? Meral Akşener cevap veriyor:“Halk İmamoğlu'nu seçti. Bunun dışında bir karar siyasi gaspçılık olur!Seçimi tenceresi kaynamayan anne, işsiz genç, ekmeği çalınan baba kazandı.Seçimin tekrarlanmasına ilişkin bir karar verilirse ne olur? Bu, AKP'nin ta­mamen sandığa gömüleceği anlamına gelir! Emirle seçim sonucu değişmez!” dedi.

kaynak:yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ