Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2412 görüntülenme )

AKP Caminin İçinden Şimdi Minareye Çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kuran-ı Kerim ile AKP'ye oy istemesinin ardından Gaziantep çekilen görüntülen "yok artık" dedirtti.
 Yaklaşan genel seçimler öncesi milletvekili adayları kadar belediye başkanları da partilerine destek için çalışmalarına hız verdi. Gaziantep’te Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in vatandaşların kandillerini kutlamak için seçtiği yöntem ise tartışma konusu oldu. Şahin cami mahyasına “Miraç kandiliniz mübarek olsun. Fatma Şahin Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı” yazdırdı.

Söz konusu mahya Gazianteplilerin tepkisine neden oldu.


Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı AKP’li Fatma Şahin, cami minaresindeki mahyaya kandil mesajını yazdırdı. Kandil mesajı ile Fatma Şahin adının de cami minaresindeki mahyadan geçmesi tepkiye yol açtı.


Dün gece Miraç Kandili nedeniyle Barış Mahallesi’nde bulunan Ersoy Camisi’ne gidenler, caminin minarelerinin arasına konulan kayan ışıklı mahyada; ‘Miraç kandiliniz mübarek olsun. Fatma Şahin Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı’ yazıldığını gördü. Minaredeki mahyada Aile ve Sosyal Politikalar eski bakanı olan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in adını gören bazı vatandaşlar, duruma tepki gösterdi.


Şanlıurfa’da da geçen yıl Ramazan ayında minaredeki mahyaya Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’in adının yazılması tepkilere yol açmıştı.

(DHA)

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dikkat!.. Meteoroloji Uyarıyor... HDP barajı aşarsa ne olur, bunu hiç düşündünüz mü? Şok İddia! Yaklaşık 50 Milyon Kişi! ÖZDAĞ'DAN YSK'YA AĞIR HATIRLATMA!.. Silvan, Lice , Kulp ve Dicle'de Özel Güvenlik! BÜLENT ECEVİT'e BÜYÜK SAYGI! Flaş! Rusya Kartlarını Açtı! ÇAKALLAR İPİNİ KOPARDI!.. SİNAN OGAN'IN TOPLANTISINDA SES BOMBALI SALDIRI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Karayılan'dan Kurnaz Seçim Taktiği!