Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2390 görüntülenme )

AKP Caminin İçinden Şimdi Minareye Çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kuran-ı Kerim ile AKP'ye oy istemesinin ardından Gaziantep çekilen görüntülen "yok artık" dedirtti.
 Yaklaşan genel seçimler öncesi milletvekili adayları kadar belediye başkanları da partilerine destek için çalışmalarına hız verdi. Gaziantep’te Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in vatandaşların kandillerini kutlamak için seçtiği yöntem ise tartışma konusu oldu. Şahin cami mahyasına “Miraç kandiliniz mübarek olsun. Fatma Şahin Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı” yazdırdı.

Söz konusu mahya Gazianteplilerin tepkisine neden oldu.


Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı AKP’li Fatma Şahin, cami minaresindeki mahyaya kandil mesajını yazdırdı. Kandil mesajı ile Fatma Şahin adının de cami minaresindeki mahyadan geçmesi tepkiye yol açtı.


Dün gece Miraç Kandili nedeniyle Barış Mahallesi’nde bulunan Ersoy Camisi’ne gidenler, caminin minarelerinin arasına konulan kayan ışıklı mahyada; ‘Miraç kandiliniz mübarek olsun. Fatma Şahin Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı’ yazıldığını gördü. Minaredeki mahyada Aile ve Sosyal Politikalar eski bakanı olan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in adını gören bazı vatandaşlar, duruma tepki gösterdi.


Şanlıurfa’da da geçen yıl Ramazan ayında minaredeki mahyaya Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’in adının yazılması tepkilere yol açmıştı.

(DHA)

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Partililerin Evleri İşaretlendi MİT, IŞİD'in kaçırdığı asker için devreye girdi! Dolarda SON DURUM! AKP'de KAVGA BAŞLADI!.. TOPBAŞ'TAN O İDDİALARA SERT YANIT!.. Irak'tan Türkiye açıklaması Zarrab'a Türkiye'den Kötü Haber! Bir Ülke Kendi Kurşunuyla Kendisini Vurur mu? Yargıtay'dan Askeri Casusluk Davasında SON KARAR!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
DIŞ POLİTİKA ÇÖKTÜ!.. ABD'DEN BÜYÜK KÜSTAHLIK!..