Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2359 görüntülenme )

AKP Bunu da Yaptı: Devlet İşleri Artık Tweetle Yürütülüyor!

Irak’ta 28 gün önce kaçırılan 18 işçi serbest bırakıldı. Başbakan Ahmet Davutoğlu serbest bırakılan işçilerle telefonla görüştü.
  Başbakan Ahmet Davutoğlu, bir süredir Bağdat'ta alıkonulan 16 Türk işçinin serbest bırakıldığını açıkladı.

Birleşmiş Milletler (BM) görüşmelerine katılmak üzere New York'ta bulunan Davutoğlu, sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden Türk işçilerin Bağdat Büyükelçisi tarafından teslim alındığını ve işçilerin sağlık durumlarının iyi olduğunu duyurarak

"Bir süredir Bağdat'ta alıkonulan 16 işçimizi az önce Bağdat büyükelçimiz teslim aldı. Bazı işçilerimizle telefonda konuştum. Çok şükür sağlıkları yerinde. En kısa sürede memlekete dönmeleri için tüm hazırlıklar yapılıyor. Bu süre içinde işçilerimiz için yoğun çaba gösteren tüm Iraklı dostlarımıza kalpten teşekkür ediyorum. İşçilerimizin yakınlarına da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Irak'ın yeniden imarı için bugüne kadar olduğu gibi hükümetimiz, şirketlerimiz ve insanımızla Irak'ın yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sınır Hattı Tanklarla Kapatıldı Silvan'da Yaralanan Komiser Yardımcısı Şehit Oldu Allahım! ASKERİMİZİ BİR BİR VURUYORLAR! Avusturyalı Bakan’dan ERDOĞAN'a ŞOK MESAJ! Resmi Gazete'de Yayımlandı! HDP'li Vekilden Askerlere Hakaret Rusya Vurdukça Ateşkes Olmaz Dikkat! Çocuklarınızı Bu Oyundan Uzak Tutun!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Fazıl Say Konserlerimi İptal Etmiyorum