Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Haziran 2017 ( 12949 görüntülenme )

İP KOPTU!.. DİLİPAK'TAN AKLA ŞOK AÇIKLAMA!..

DİLİPAK: KILIÇDAROĞLU CEZAEVİNE DOĞRU YÜRÜYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Yargı yarın sizi de davet ederse şaşmayın" diye tehdit ettiği CHP lideri Kılıçdaroğlu'na bir tehdit de Akit yazarı Abdurrahman Dilipak'tan geldi.

Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşüne medyanın ve sermayenin destek vermemesini sevindirici bulan Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, Kılıçdaroğlu'na yönelik tutuklama kıskacına gönderme yaptığı yazısını;

"KILIÇDAROĞLU CEZAEVİNE DOĞRU YÜRÜYOR"

 "İddia gerçekse, MİT TIR’ları görüntülerini Ekrem Dumanlı Kılıçdaroğlu’na, Kılıçdaroğlu Enis Berberoğlu’na, o da Can Dündar’a vermiş! Kılıçdaroğlu’nun telaşı da, Erdoğan’ın yürüyüşle ilgili açıklamasında yargı uyarısının sebebi de şimdi daha iyi anlaşılıyor. Kılıçdaroğlu’nun “cezaevine doğru büyük yürüyüş”ü sürüyor. Kendi ayağı ile tıpış tıpış gidiyor. Durmak yok yola devam. Teşekkürler bayım" satırları ile bitirdi."

Kaynak: Yeni Akit/ Cumhuriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İSRAİL'den ŞOK ÇIKIŞ!.. CUMA NAMAZI YOK, MÜFTÜ GÖZALTINDA!.. Büyük Buluşma! ŞOK! Tarih Kitabında DAVUTOĞLU VAR AMA ATATÜRK YOK! Öcalan’dan hükümete ev ödevi Bir Devir Kapanıyor! ŞOK!.. BAKINIZ AKP GÜLEN'İ NEDEN ABD'DEN İSTEMİŞ Türkiye Ünlü İlahiyat Hocası Yaşar Nuri Öztürk'ü Uğurluyor... Terörist yakaladığını öldürüyor; Bakanlar da Bayram ziyaretlerinde oy istiyor!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Hakkari'de PKK'ya Büyük Darbe