Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Haziran 2017 ( 12909 görüntülenme )

İP KOPTU!.. DİLİPAK'TAN AKLA ŞOK AÇIKLAMA!..

DİLİPAK: KILIÇDAROĞLU CEZAEVİNE DOĞRU YÜRÜYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Yargı yarın sizi de davet ederse şaşmayın" diye tehdit ettiği CHP lideri Kılıçdaroğlu'na bir tehdit de Akit yazarı Abdurrahman Dilipak'tan geldi.

Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşüne medyanın ve sermayenin destek vermemesini sevindirici bulan Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, Kılıçdaroğlu'na yönelik tutuklama kıskacına gönderme yaptığı yazısını;

"KILIÇDAROĞLU CEZAEVİNE DOĞRU YÜRÜYOR"

 "İddia gerçekse, MİT TIR’ları görüntülerini Ekrem Dumanlı Kılıçdaroğlu’na, Kılıçdaroğlu Enis Berberoğlu’na, o da Can Dündar’a vermiş! Kılıçdaroğlu’nun telaşı da, Erdoğan’ın yürüyüşle ilgili açıklamasında yargı uyarısının sebebi de şimdi daha iyi anlaşılıyor. Kılıçdaroğlu’nun “cezaevine doğru büyük yürüyüş”ü sürüyor. Kendi ayağı ile tıpış tıpış gidiyor. Durmak yok yola devam. Teşekkürler bayım" satırları ile bitirdi."

Kaynak: Yeni Akit/ Cumhuriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çağlayan Adliyesi'nde rehin alma ŞOK! Genelkurmay'ın Bu Açıklaması Gündemi Sarsacak! EURO ve DOLAR'da SON DURUM! Davutoğlu bugün istifa edecek Askeri Hastaneye Silahlı Saldırı! Şok! Öğretmenlerimiz Bu İki İlçeyi Terk Ediyor! Emekli Orgeneral Galip Mendi'den İLGİNÇ AÇIKLAMA! Brüksel’de Bulunan PKK Çadırında Yangın Çıktı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MANİSA'DA ALARM!