Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2503 görüntülenme )

Akdoğan'dan ÜRPERTİCİ İtiraf!

Bu ne menem bir zihniyettir!
Yalçın Akdoğan'dan 'Sahte İhbar’ Açıklaması
 
'Paralel yapıyla mücadeleden' sorumlu Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın, AK Parti MKYK toplantısında 'paralel yapının' sahte ihbarlarla karşı atağa geçtiğini öne sürdüğü iddia edildi.
 
AK Parti’nin MKYK toplantısında "paralel yapıyla" mücadele çalışmaları hakkında bilgi veren Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, bu kişilerin ‘sahte ihbarlarla’ paralel olmayanlar hakkında işlem başlatılmasını sağladığını iddia etti.
 
AK Parti’nin önceki gün basına kapalı yapılan MKYK toplantısında, bazı bakanlar brifing verdi. Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan da bir süreden beri koordinasyonunu üstlendiği paralel yapıyla mücadele konusunda ilginç bilgiler aktardı.
 
 Akdoğan, özellikle MASAK’ın bu yapının kara para aklamasıyla ilgili saptamaları olduğunu belirterek, “Tüm Türkiye’de himmet yardımları kesilecek. Ciddi tespitlerimiz var bununla ilgili” dedi.
 
Akdoğan’ın, ‘sahte ihbarlarla’ ilgili şunları anlattığı öğrenildi:
 
 “Paralelciler bir süreden beri karşı atağa geçtiler. Yeni yöntemler kullanarak, birilerini referans gösterip ‘paralelci olmadıklarını’ göstermeye çalışıyorlar. İlginç isimleri referans gösteriyorlar. Kendilerini kamufle etmek için her yolu deniyorlar.
 
Diğer yandan bu işlerle alakası olmayan, masum insanları ‘paralelci’ diye ihbar edip, sonra o makamın boşalmasının ardından kendilerine yakın isimlerin yine devletin kilit noktalarına gelmesi için çaba sarf ediyorlar."
 
"BİRKAÇ ÖRNEK TESPİT ETTİK"
 
" Birkaç örnek tespit ettik böyle. Örneğin bir müsteşar yardımcısı, paralelci diye ihbar edildi. Bu kişinin paralel yapıyla hiçbir ilişkisinin olmadığı, yerine önerilen ismin paralelci olduğunu saptadık. Üniversitelerde, kamuda, adli ve idari yargıda, askerde de benzer durumlar yaşanıyor. Bir albayı suçluyorlar, alttan onun yerine gelmek isteyenin paralelci olduğu çıkıyor. Titizlikle ele alınıyor dosyalar. Masum insanlara zarar vermemek için ince eleyip sık dokuyoruz.”(RotaHaber).
 
Haber işte böyle…
 
Yani hükümet sahte ihbarları dikkate alıp insanları mağdur etmiş ayni aldatılmış ama sonradan farkına varınca şimdi ince eleyip sık dokumaya başlamış…
 
Peki, suçsuz günahsız yere mağdur edilen insanlarının hakkı nasıl ödenecek!
 
Bir ihbar, doğruluğu kanıtlanmadan işleme konur mu hiç!
 
 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TEHDİT GİBİ KIDEM TAZMİNATI AÇIKLAMASI! Dilin Rengi Neyin Habercisi, Bir Bakınız... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İnanılmaz Sözler... Özdağ BÜYÜK TEHLİKEYE DİKKAT ÇEKTİ! CHP'li Gamze İlgezdi Terörist Cenazesinde Ağladı! Hain Tuzak Ortaya Çıktı! KORAY AYDIN'DAN 19 MAYIS'ta BÜYÜK ÇIKIŞ!.. Davutoğlu’nun O Programlara El Attı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Fehmi Koru, FUATAVNİ'yi Açıkladı!