Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2427 görüntülenme )

Akdeniz'de Korkunç Kaza

Libya açıklarında 700 göçmenin bulunduğu bir gemi alabora oldu. İtalya ve İrlandalı deniz kuvvetlerine bağlı kurtarma botlarının bölgeye sevk edildiği olayda yaklaşık 100 kişi kurtarıldı.
  Kaçak bir şekilde Avrupa’ya ulaşmak üzere yola çıkan göçmenlerin bulunduğu bir gemi henüz belirlenemeyen bir sebeple Libya açıklarında alabora oldu. İlk belirlemelere göre 700 kişinin bulunduğu geminin batması sonucu çok sayıda kaçağın hayatını kaybetmesinden endişe ediliyor.

İtalya ve İrlandalı deniz kuvvetlerine bağlı kurtarma botları, alabora olan gemiden aldıkları sinyal üzerine bölgeye doğru yola çıktı. Uluslararası Göç Örgütü Sözcüsü, yaklaşık 100 göçmenin kurtarıldığını bildirdi. 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ!.. SUUDİ KRALI'NDAN IVANKA TRUMP'A BÜYÜK KIYAK!.. Bu sözler Uganda\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'da söylenmedi ki... Banka Kredisi ile Konut Anlaşması Yapanların Dikkatine! BARCELONA'da TERÖR!.. SALDIRIYI YAPAN ÖRGÜT BAKIN KİMMİŞ... ABD'den SURİYE'DE ŞOK HAMLE!.. FLAŞ!.. EMEKLİYE BANKA PROMOSYONU AÇIKLANDI! Orhan Miroğlu'nun Canlı Yayında ÇILGINA DÖNDÜĞÜ O AN... Erdoğan'dan ABD'ye İLGİNÇ GÜLEN TALEBİ!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ABD'ye Sordular "Türkiye Suriye'ye Müdahale Edecek mi? diye... Bakınız Ne Cevap Verdi...